• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Nowa Huta

Znalezionych ofert: 96

15890735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883677 15890735 Tylko u nas. Nowa Huta, Mogiła, ul. Stare Wiślisko. Mieszkanie o pow. użytkowej 95,89 m 2 , z dodatkową antresolą (ok. 20 m2), 2-ma miejscami garażowymi i komórką lokatorską. Oferta mieszkania zlokalizowanego w inwestycji składającej...

Kraków (Nowa Huta), Stare Wiślisko

1 487 000 PLN (15 653 zł/m2)

3
1
95 m2
2025
15877588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27574093 15877588 Osiedle Stalowe. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,76 m 2 . Mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, dwustronne, z osobną jasna kuchnią na 4 piętrze w budynku 1956 r. Budynek w technologii tradycyjne z cegły. Składa się z 2 regularnych pokoi...

Kraków (Nowa Huta), os. Stalowe

520 000 PLN (13 000 zł/m2)

2
1
40 m2
1956
15819405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26577030 15819405 Osiedle Centrum A. Mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnia o pow. 47,03 m 2 . Mieszkanie w pełni rozkładowe, na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z cegły. Składa się z 2 przestronnych pokoi o pow. 18,30 m 2 i 14,60 m 2 , jasnej, oddziel...

Kraków (Nowa Huta), os. Centrum A

588 000 PLN (12 511 zł/m2)

2
1
47 m2
1956
15321870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15734522 15321870 Atrakcyjna kawalerka w dzielnicy Nowa Huta! LOKALIZACJA Kawalerka znajduje się przy os. Hutnicze - dzielnica Nowa Huta. Znajduje się na 6 piętrze. Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z każdą częścią Krakowa, nieopodal przystanek autobus...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

479 000 PLN (23 950 zł/m2)

1
-
20 m2
1959
15850827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27009109 15850827 REZERWACJA - UMOWA PRZEDWSTĘPNA 2 pokoje 35 m² 10 piętro panoramiczny widok Osiedle Kazimierzowskie Kraków Jasne i przytulne świetne pod wynajem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 35,5 m&sup...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

495 000 PLN (14 143 zł/m2)

2
-
35 m2
1976
15892850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899586 15892850 Nowoczesne mieszkanie m4 w dwulokalowym domu jednorodzinnym Oferujemy na sprzedaż mieszkaniebliźniak w nowo powstającym dwulokalowym domu z działką 2,5 ar. Działka na której będzie budowana nieruchomość znajduję się w pięknej, z...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 895 801 PLN (16 777 zł/m2)

4
-
113 m2
2024
15675781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23756247 15675781 Przedstawiam do zakupu przestronne mieszkanie w stanie do własnej aranżacji położone na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku na os. Sportowym. Dla osób zainteresowanych zmianą rozkładu w lokalu- wszystkie ściany w obrębie mieszkania są ścianami działo...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

615 000 PLN (11 827 zł/m2)

2
1
52 m2
1955
15865090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27284678 15865090 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam bezpośrednio, bez agencji.Mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na osiedlu Piastów. Lokalizacja: os. Piastów 76Powierzchnia: 42,04 m2Pietro: 7Rok budowy: 2024Winda w budynku: dwieOgrzewanie: Miejs...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

733 598 PLN (17 467 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15733890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24810453 15733890 Oferta sprzedaży mieszkania - Kraków, os. Słoneczne Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje Państwu 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,30 m² , położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Nowej Huty, na o...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

399 000 PLN (16 625 zł/m2)

1
-
24 m2
1980
15849418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26965649 15849418 3-pokojowe mieszkanie z klimatem Nowa Huta 2 piętro po remoncie Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze, niskiego bo zaledwie 2-piętrowego bloku, niemalże w sercu historycznej Nowej Huty. To miejsce łączy w s...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

920 000 PLN (13 939 zł/m2)

3
-
66 m2
1960
15573580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21609658 15573580 Na sprzedaż mieszkanie w urokliwej Nowej Hucie. Nieruchomość składa się z 2 pokoi i jest gotowa do zamieszkania. Jej ogromnym atutem jest zielona okolica, która zapewnia spokój oraz bliskość natury.Mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 składa się z:- sal...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

549 000 PLN (14 838 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15847514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26917490 15847514 NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE - OŚ. KALINOWE, NOWA HUTA, KRAKÓW Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie o powierzchni ok 44m2 położone jest na 8 piętrze i składa się...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN (12 386 zł/m2)

3
-
44 m2
-