• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 229

15827510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26639328 15827510 Mieszkanie w świetnie skomunikowanej części Krakowa.Szanowni Państwo,mamy przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 56 m, położone na 2. piętrze wysokiego bloku z windą (ok. 1980 r.).Układ mieszkania:-3-pokoje-kuchnia -łazienka...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

730 000 PLN (13 036 zł/m2)

3
1
56 m2
1980
15814946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26639320 15814946 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na os. Kliny, KrakówOferujemy mie...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

649 000 PLN (14 109 zł/m2)

3
1
46 m2
2017
15663560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23517900 15663560 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Wielickiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Mieszkanie 2-pokojowe, 48,5 m + ogródek ul. Wielicka, KrakówNa spr...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (15 625 zł/m2)

2
-
48 m2
2013
15630628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22850497 15630628 Sprzedam mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,24 m2 użytkowej na poddaszu, jednak powierzchnia po podłodze to około 80m2 . Cena sprzedaży tego wyjątkowego mieszkania wynosi 830 000 PLN. Wybudowane w roku 2000, to mieszkanie charakteryzuje się słonec...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

830 000 PLN (10 375 zł/m2)

3
1
80 m2
2000
15872165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Podgórze 2 pokoje 34m2 - zieleń, PROMOCJA 25tys! 27487305 15872165 1.A.1.11Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJIMieszkanie 2 pokojowe 40 m2 - Kraków Podgórz, ul.AgatowaOsiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków Złocień - dojazd do Centrum, Dworzec Główny, Floriańska do...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

499 800 PLN (14 700 zł/m2)

2
1
34 m2
2026
15872166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Podgórze 2 pokoje 43m2 - ogród, PROMOCJA 25tys! 27487307 15872166 1.B.0.05Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJIMieszkanie 2 pokojowe 42,55 m2 plus ogródek - Kraków Podgórze, ul. AgatowaOsiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków Złocień - dojazd do Centrum, Dworzec Głó...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

689 300 PLN (16 412 zł/m2)

2
1
42 m2
2026
15864693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Podgórze 4 pokoje, 15 min PKP Centrum 84tys Rabat 27272124 15864693 2.A.3.05Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJIMieszkanie 4 pokojowe 60,76 m2 - Kraków Podgórza, ul.AgatowaOsiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków Złocień - dojazd do Centrum, Dworzec Główny, Floriańsk...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

757 373 PLN (12 623 zł/m2)

4
1
60 m2
2026
15854181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Podgórze 3 pokoje, 15 min PKP Centrum PROMOCJA! 27071727 15854181 2.A.1.04Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJIMieszkanie 3 pokojowe 46,94 m2 - Kraków Podgórza, ul.AgatowaOsiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków Złocień - dojazd do Centrum, Dworzec Główny, Floriańsk...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

673 589 PLN (14 643 zł/m2)

3
1
46 m2
2026
15854192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Podgórze 2 pokoje 34m2 - zieleń, PROMOCJA 25tys! 27071726 15854192 1.A.1.11Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJIMieszkanie 2 pokojowe 34 m2 - Kraków Podgórz, ul.AgatowaOsiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków Złocień - dojazd do Centrum, Dworzec Główny, Floriańska do...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

499 800 PLN (14 700 zł/m2)

2
1
34 m2
2026
15871403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe -Wysoki Standard 2 łazienki 8min SKA! 27468381 15871403 English version below. Do sprzedaży nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie w Podgórzu, ul. Henryka i Karola Czeczów.Wysoki Standard POD KLUCZ !!  BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO !4-pokojowe mieszkanie z 2 łazienkami o łącznej powierzchni 83,10 m² - z możliwoś...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 270 000 PLN (15 301 zł/m2)

4
2
83 m2
2021
15836715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26717846 15836715 KAWALERKA Z BALKONEM ZNAJDUJĄCA SIĘ NA NOWOCZESNYM OSIEDLU PRZY ULICY ZABAWA MIESZKANIE Funkcjonalna oraz komfortowa kawalerka, znajdująca się na 9 piętrze 10 piętrowego budynku z windą, który został wybudowany w 2018 roku . Mieszkanie o powi...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

535 000 PLN (20 577 zł/m2)

1
-
26 m2
2018
15864699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Podgórze 4 pokojowe, - dobry dojazd, 90tys TANIEJ 27272127 15864699 1.B.0.11Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJIMieszkanie 4 pokojowe 68,45 m2  - Kraków Podgórze, ul.AgatowaOsiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków Złocień - dojazd do Centrum, Dworzec Główny, Floriańs...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

837 828 PLN (12 321 zł/m2)

4
1
68 m2
2026