• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 890

15892531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899337 15892531 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

918 333 PLN (14 128 zł/m2)

4
-
65 m2
2024
15892470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899335 15892470 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

618 280 PLN (14 721 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15892743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899334 15892743 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

855 096 PLN (16 444 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15892655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899333 15892655 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

632 184 PLN (16 210 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15892530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899331 15892530 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

621 542 PLN (14 799 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15892469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899330 15892469 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

914 244 PLN (14 285 zł/m2)

4
-
64 m2
2024
15892737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899298 15892737 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 579 PLN (14 521 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15892798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899292 15892798 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

878 715 PLN (14 173 zł/m2)

4
-
62 m2
2024
15892797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899288 15892797 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

576 007 PLN (16 000 zł/m2)

2
-
36 m2
2024
15892647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899286 15892647 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

613 904 PLN (16 155 zł/m2)

2
-
38 m2
2024
15892585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899285 15892585 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

639 000 PLN (15 975 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15892734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899282 15892734 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

635 166 PLN (16 286 zł/m2)

2
-
39 m2
2024