• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 890

15892733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899278 15892733 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 764 PLN (14 351 zł/m2)

4
-
62 m2
2024
15892645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899276 15892645 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

598 902 PLN (16 187 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15892732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899273 15892732 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

746 781 PLN (14 643 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15892793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899267 15892793 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

743 186 PLN (14 572 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15892643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899266 15892643 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 851 PLN (14 125 zł/m2)

4
-
63 m2
2024
15892730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899262 15892730 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

617 015 PLN (15 425 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15892580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899259 15892580 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

738 078 PLN (14 762 zł/m2)

3
-
50 m2
2024
15892729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899257 15892729 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 456 PLN (14 519 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15892575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899236 15892575 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

691 817 PLN (19 217 zł/m2)

2
-
36 m2
2023
15892512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899233 15892512 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

634 797 PLN (17 633 zł/m2)

2
-
36 m2
2023
15892723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899227 15892723 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

632 124 PLN (18 061 zł/m2)

2
-
35 m2
2023
15892847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899223 15892847 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

823 383 PLN (14 703 zł/m2)

3
-
56 m2
2023