• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 890

15892364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898562 15892364 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

939 510 PLN (14 454 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15892309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898561 15892309 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

771 552 PLN (15 431 zł/m2)

2
-
50 m2
2025
15892363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898558 15892363 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

741 096 PLN (14 822 zł/m2)

2
-
50 m2
2025
15892308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898557 15892308 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

727 928 PLN (15 488 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15892263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898556 15892263 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

673 920 PLN (16 046 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15892303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898549 15892303 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

730 944 PLN (14 619 zł/m2)

2
-
50 m2
2025
15892371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898606 15892371 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

764 730 PLN (14 706 zł/m2)

3
-
52 m2
2025
15892225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898587 15892225 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

782 055 PLN (13 720 zł/m2)

3
-
57 m2
2025
15892394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898586 15892394 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

835 143 PLN (14 155 zł/m2)

3
-
59 m2
2025
15892224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898580 15892224 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

576 946 PLN (14 424 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15892221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898563 15892221 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 426 PLN (13 483 zł/m2)

3
-
63 m2
2025
15892258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898552 15892258 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

673 920 PLN (16 046 zł/m2)

2
-
42 m2
2025