• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 890

15892452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898916 15892452 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

763 218 PLN (15 900 zł/m2)

2
-
48 m2
2023
15766932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25515096 15766932 BARDZO ATRAKCYJNE, WYKOŃCZONE W WYSOKIM STANDARDZIE 3-POKOJOWE Z DUŻYM TARASEM ORAZ MIEJSCEM POSTOJOWYM W GARAŻU PODZIEMNYM LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy bardzo ładne, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie o ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

895 000 PLN (18 265 zł/m2)

3
-
49 m2
2024
15786232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25897904 15786232 SŁONECZNE 6-POKOJOWE W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy jasne, przestronne mieszkanie położone na 4 piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej w bardzo dobrze skomunikowanej, p...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (10 455 zł/m2)

6
-
110 m2
1997
15892272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898604 15892272 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

766 682 PLN (16 312 zł/m2)

3
-
47 m2
2025
15892216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898602 15892216 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

757 682 PLN (15 785 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15892396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898601 15892396 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

754 182 PLN (14 504 zł/m2)

3
-
52 m2
2025
15892313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898590 15892313 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

603 064 PLN (15 463 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15892255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898588 15892255 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

809 708 PLN (14 995 zł/m2)

3
-
54 m2
2025
15892312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898583 15892312 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

776 882 PLN (14 387 zł/m2)

3
-
54 m2
2025
15892222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898572 15892222 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

887 460 PLN (14 087 zł/m2)

3
-
63 m2
2025
15892310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898566 15892310 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

680 800 PLN (14 800 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15892265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898565 15892265 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

671 600 PLN (14 600 zł/m2)

2
-
46 m2
2025