• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 891

15893034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899726 15893034 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

898 994 PLN (13 831 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15893026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899718 15893026 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

717 332 PLN (13 795 zł/m2)

2
-
52 m2
2025
15892934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899633 15892934 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 012 239 PLN (14 257 zł/m2)

4
-
71 m2
2024
15892872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899632 15892872 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

864 635 PLN (14 655 zł/m2)

4
-
59 m2
2024
15892857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899601 15892857 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

891 450 PLN (14 150 zł/m2)

4
-
63 m2
2024
15892916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899596 15892916 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

850 939 PLN (14 423 zł/m2)

4
-
59 m2
2024
15892854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899594 15892854 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

892 334 PLN (14 392 zł/m2)

4
-
62 m2
2024
15892975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899588 15892975 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

640 163 PLN (17 782 zł/m2)

2
-
36 m2
2023
15892974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899585 15892974 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

642 859 PLN (18 367 zł/m2)

2
-
35 m2
2023
15893022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899714 15893022 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

812 750 PLN (12 504 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15892936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899638 15892936 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

661 980 PLN (17 421 zł/m2)

2
-
38 m2
2024
15892875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899637 15892875 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

621 440 PLN (16 354 zł/m2)

2
-
38 m2
2024