• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 891

15892873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899634 15892873 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

907 581 PLN (14 181 zł/m2)

4
-
64 m2
2024
15892933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899631 15892933 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

985 545 PLN (16 704 zł/m2)

4
-
59 m2
2024
15892932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899629 15892932 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

987 249 PLN (16 184 zł/m2)

4
-
61 m2
2024
15892869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899626 15892869 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

612 427 PLN (16 552 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15892868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899624 15892868 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

469 754 PLN (18 067 zł/m2)

1
-
26 m2
2024
15892860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899607 15892860 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

923 127 PLN (14 202 zł/m2)

4
-
65 m2
2024
15892921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899606 15892921 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

882 092 PLN (14 227 zł/m2)

4
-
62 m2
2024
15892856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899599 15892856 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

785 943 PLN (14 035 zł/m2)

3
-
56 m2
2024
15892917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899598 15892917 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

616 284 PLN (16 218 zł/m2)

2
-
38 m2
2024
15892855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899597 15892855 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

613 377 PLN (15 334 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15892849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899583 15892849 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

633 157 PLN (18 090 zł/m2)

2
-
35 m2
2023
15892848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899580 15892848 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 060 202 PLN (15 365 zł/m2)

3
-
69 m2
2023