• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 891

15892937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899639 15892937 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

858 614 PLN (16 836 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15892874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899635 15892874 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

751 254 PLN (14 447 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15892870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899628 15892870 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

577 920 PLN (16 053 zł/m2)

2
-
36 m2
2024
15892930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899625 15892930 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

902 259 PLN (14 322 zł/m2)

4
-
63 m2
2024
15892861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899609 15892861 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

631 744 PLN (16 199 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15892922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899608 15892922 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

595 754 PLN (16 101 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15892859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899604 15892859 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

743 163 PLN (14 572 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15892919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899603 15892919 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

851 971 PLN (14 200 zł/m2)

4
-
60 m2
2024
15892918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899600 15892918 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

630 587 PLN (15 380 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15892851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899589 15892851 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

666 410 PLN (17 537 zł/m2)

2
-
38 m2
2023
15892911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899584 15892911 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

633 331 PLN (18 095 zł/m2)

2
-
35 m2
2023
15893029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899721 15893029 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

885 870 PLN (13 629 zł/m2)

3
-
65 m2
2025