• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Stare Miasto Kraków

Znalezionych ofert: 144

13893198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2200108 13893198 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 820 000 PLN (35 000 zł/m2)

3
1
52 m2
1908
13893194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2200086 13893194 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 297 000 PLN (35 074 zł/m2)

3
1
94 m2
1908
13893225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 2200123 13893225 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 491 000 PLN (35 500 zł/m2)

2
1
42 m2
1908
13893183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2200105 13893183 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 142 000 PLN (35 115 zł/m2)

3
1
61 m2
1908
13893200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 2200101 13893200 Powierzchnia ok.300 m2 (do uzyskania co najmniej 580 m2 PUM) na Starym Mieście, w bliskiej odległości do Plant i Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy. Kalenica na wysokości 6 m!.Niewątpliwym atutem jest stosunek metrażu do ceny i pre...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
300 m2
1908
15886640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763060 15886640 Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie Osiedle Oficerskie w okolicy ul Rakowickiej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 położone jest na pierwszym piętrze i składa się z: - salonu aneksem kuchennym - 2 sypialni, - łazienki, - przedpoko...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 099 000 PLN (17 444 zł/m2)

3
-
63 m2
2017
15870805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27439295 15870805 DO SPRZEDAŻY UNIKALNY I WYJĄTKOWY DWUPOZIOMOWY PENTHOUSE Z TARASEM O POWIERZCHNI 229 M2 W SAMYM SERCU STAREGO MIASTA SKŁADAJĄCY SIĘ Z : I poziom: - 2 sypialnie - salon - jadalnia - kuchnia - łazienki II poziom - sypialnia - łazienki - salon - ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 855 000 PLN (21 201 zł/m2)

5
-
229 m2
1906
15876572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27541307 15876572 CIEKAWA OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA W SAMYM SERCU KRAKOWA. MIESZKANIE 3-POKOJOWE O POWIERZCHNI 176 M2 POŁOŻONE NA UL. SZEWSKIEJ. Z wielką przyjemnością oferujemy Państwu to klimatyczne mieszkanie, miłośnicy krakowskich kl...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 800 000 PLN (27 273 zł/m2)

3
-
176 m2
1833
15823701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26580677 15823701 Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Dzielnica I Stare Miasto Mieszkanie o powierzchni 87,8m2 zlokalizowane na 1 piętrze kamienicy z okresu przedwojennego. ATUTY: * widoczne wyposażenie pozostaje w cenie * największymi at...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 849 000 PLN (21 253 zł/m2)

2
-
87 m2
-
15834726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707729 15834726 Kraków, Stare Miasto al. 29 Listopada 39 Oferujemy do sprzedaży 3- pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu przy Al. 29 listopada. Nieruchomość położona jest w bliskiej odległośc...

Kraków (Stare Miasto), al. 29 Listopada

900 000 PLN (17 308 zł/m2)

3
1
52 m2
2018
15473622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19367356 15473622 Zapraszam do poznania oferty i zamieszkania w klimatycznym mieszkaniu na ulicy Wenecja. Okolica jest fantastyczna i wymarzona dla osoby, która chce zamieszkać w centrum kulturalnym Krakowa, blisko Rynku Głównego, Plant, Bło...

Kraków (Stare Miasto), Wenecja

787 000 PLN (22 486 zł/m2)

2
1
35 m2
1933
15096203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 9724352 15096203 Oferujemy na sprzedaż eleganckie trzypokojowe mieszkanie , położone w sercu krakowskiego Starego Miasta - na Kazimierzu, 5 minut spacerkiem od Rynku! Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze (bez windy) zabytkowej kamienicy z 1836 roku, przy...

Kraków (Stare Miasto), Krakowska

1 250 000 PLN (16 234 zł/m2)

3
1
77 m2
1836