• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Stare Miasto Kraków

Znalezionych ofert: 144

15773250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25632447 15773250 STARE MIASTO - KAWALERKA - MIESZKANIE 1 POKOJOWE - UL. PIŁSUDSKIEGO 5 MINUT SPACEREM OD RYNKU GŁÓWNEGO! Na sprzedaż mieszkanie 1- pokojowe o pow.21,5 m2 zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy zwanej Pałacem Ekielskiego a...

Kraków (Stare Miasto), Piłsudskiego

529 000 PLN (25 190 zł/m2)

1
1
21 m2
1898
15850187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26989978 15850187 STARE MIASTO, ULICA SZUJSKIEGO - WYJĄTKOWE, PO REMONCIE MIESZKANIE W KAMIENICY - 144 M2 LOKALIZACJA: 300 metrów dzieli mieszkanie w kamienicy przy Szujskiego od Teatru Bagatela i tylko 600 metrów od płyty Rynku Gł&am...

Kraków (Stare Miasto), Józefa Szujskiego

4 200 000 PLN (29 167 zł/m2)

3
1
144 m2
1897
15856524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27092423 15856524 Jasne mieszkanie w kultowej krakowskiej kamienicy 4 piętro bezpłatny parking na dziedzińcu 5 min do Rynku W samym sercu Krakowa, w eleganckiej kamienicy przy ul. Zyblikiewicza 5, znajduje się wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65 m&...

Kraków (Stare Miasto), Zyblikiewicza

1 499 000 PLN (23 422 zł/m2)

2
1
64 m2
1927
15633120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22888649 15633120 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Szlak, centrum Krakowa - 54,5m² Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową ofertę w sercu miasta Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzc...

Kraków (Stare Miasto), Szlak

950 000 PLN (17 593 zł/m2)

2
1
54 m2
1950
15888253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27807289 15888253 Nowoczesny apartament w sercu Krakowa - 29. Aleja Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu 29. Aleja, u zbiegu ulic Prandoty i 29 Listopada - zaledwie 2 km od Rynku Głównego w...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (21 630 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15888233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27807266 15888233 Parter z ekspozycją na ulicę - idealny pod biznes w centrum Krakowa Ta oferta to rzadkość na rynku nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,16 m² , położone w prestiżowej lokalizacji ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 290 000 PLN (19 846 zł/m2)

3
-
65 m2
1927
15887814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27794973 15887814 Do sprzedaży bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Sarego zlokalizowane na parterze w 3 piętrowej kamienicy na Starym Mieście.Mieszkanie jest po generalnym remoncie kilka lat temu. Nowe okna, drzwi, podłoga, kuchnia, Łazienka. Indywi...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 120 PLN (24 304 zł/m2)

2
1
30 m2
1920
15533020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20663111 15533020 Ta wyjątkowa oferta jest skierowana do tych, którzy pragną żyć w sercu Krakowa, ciesząc się jednocześnie komfortem, luksusem oraz bliskością kultury i historii tego wyjątkowego miasta. Nie zwlekaj – ta nieruchomość czeka, aby zostać Twoim nowym domem...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 350 000 PLN (15 698 zł/m2)

2
1
86 m2
1920
15885964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27745009 15885964 DO SPRZEDAŻY 3 POKOJOWE MIESZKANIE NA ULICY DŁUGIEJ O POWIERZCHNI 84 M2 Z TARASEM SKŁADAJĄCE SIĘ Z: - 2 sypialni - salonu z otwartą kuchnią - 2 łazienek - przedpokoju - tarasu Mieszkanie do sprzedaży w pełni umeblowane i wyposażone. Znajduje się ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 990 000 PLN (23 140 zł/m2)

3
-
86 m2
1900
15817896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26864033 15817896 DWUSTRONNE MIESZKANIE Z 2 ODDZIELNYMI POKOJAMI I ODDZIELNĄ KUCHNIĄ Z BALKONEM W KAMIENICY Z WINDĄ. ULICA KARMELICKA, W POBLIŻU PARK KRAKOWSKI, PLAC INWALIDÓW ORAZ T EATR BAGATELA, DZIELNICA STARE MIASTO. OPIS NIERUCHOMOŚCI Mamy przyjemność z...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 360 000 PLN (17 436 zł/m2)

2
-
78 m2
1930
15386794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17396066 15386794 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZachwycające mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze zabytkowego budynku w centrum Krakowa, zaprojektowane przez Karola Szpondrowskiego w 1912 roku. Nieruchomość oferuje 4 pokoje o powierzchni 103 m², wykończ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 963 000 PLN (19 058 zł/m2)

4
-
103 m2
1913
15812898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26548470 15812898 Na sprzedaż lokal w zabytkowej kamienicy przy ul. KĄTOWEJ - Stare Miasto, z możliwością ZMIANY PRZEZNACZENIA NA LOKAL MIESZKALNY. Mieszkanie znajduję się przy ul. Kątowej - Stare Miasto, w kamienicy na parterze o powierzchni 41.97 m2 oraz przyn...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

749 000 PLN (18 268 zł/m2)

2
-
41 m2
1910