• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Stare Miasto

Znalezionych ofert: 144

15640472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23066358 15640472 KRAKÓW STARE MIASTOKAZIMIERZ - BLISKO CENTRUM KRAKOWA! OK. 26,07 m2 mieszkanie do generalnego remontu! Doskonale nadaje dla singla, pary jak się również jako inwestycja pod najem długo lub kr&oac...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

614 000 PLN (23 615 zł/m2)

1
-
26 m2
1912
15154802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11140709 15154802 Możliwość prezentacji oferty on-line za pomocą wirtualnej wizyty https:panoramy.galactica.plvirgo227236 Oferujemy do sprzedania ustawne, przytulne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul.Krowoderskiej. Mieszkanie usytuowanie jest n...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 418 000 PLN (19 162 zł/m2)

3
-
74 m2
1988
15778701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755740 15778701 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 36 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 25...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 050 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
42 m2
-
15778706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755739 15778706 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 26 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250 ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

800 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
32 m2
-
15856524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27092423 15856524 Jasne mieszkanie w kultowej krakowskiej kamienicy 4 piętro bezpłatny parking na dziedzińcu 5 min do Rynku W samym sercu Krakowa, w eleganckiej kamienicy przy ul. Zyblikiewicza 5, znajduje się wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65 m&...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 499 000 PLN (23 422 zł/m2)

2
-
64 m2
1927
15850187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26989978 15850187 STARE MIASTO, ULICA SZUJSKIEGO - WYJĄTKOWE, PO REMONCIE MIESZKANIE W KAMIENICY - 144 M2 LOKALIZACJA: 300 metrów dzieli mieszkanie w kamienicy przy Szujskiego od Teatru Bagatela i tylko 600 metrów od płyty Rynku Gł&am...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 200 000 PLN (29 167 zł/m2)

3
-
144 m2
1897
15633120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22888649 15633120 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Szlak, centrum Krakowa - 54,5m² Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową ofertę w sercu miasta Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzc...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

890 000 PLN (16 481 zł/m2)

2
-
54 m2
1950
15473622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19367356 15473622 Zapraszam do poznania oferty i zamieszkania w klimatycznym mieszkaniu na ulicy Wenecja. Okolica jest fantastyczna i wymarzona dla osoby, która chce zamieszkać w centrum kulturalnym Krakowa, blisko Rynku Głównego, Plant, Bło...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

787 000 PLN (22 486 zł/m2)

2
-
35 m2
1933
15096203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 9724352 15096203 Oferujemy na sprzedaż eleganckie trzypokojowe mieszkanie , położone w sercu krakowskiego Starego Miasta - na Kazimierzu, 5 minut spacerkiem od Rynku! Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze (bez windy) zabytkowej kamienicy z 1836 roku, przy...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (16 234 zł/m2)

3
-
77 m2
1836
15896772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27988611 15896772 Nowoczesny apartament w sercu Krakowa - 29. Aleja Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu 29. Aleja, u zbiegu ulic Prandoty i 29 Listopada - zaledwie 2 km od Rynku Głównego w...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (21 630 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15773250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25632447 15773250 STARE MIASTO - KAWALERKA - MIESZKANIE 1 POKOJOWE - UL. PIŁSUDSKIEGO 5 MINUT SPACEREM OD RYNKU GŁÓWNEGO! Na sprzedaż mieszkanie 1- pokojowe o pow.21,5 m2 zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy zwanej Pałacem Ekielskiego a...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

529 000 PLN (25 190 zł/m2)

1
-
21 m2
1898
13893220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 2200138 13893220 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Mieszkanie w oficynie z pięknym widokiem na ogród Mehoffera znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 284 500 PLN (35 681 zł/m2)

1
1
36 m2
1908