• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Tczew

Znalezionych ofert: 57

15812091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26465068 15812091 Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania w Tczewie przy ul. Jodłowej.Lokal mieszkalny o powierzchni 49,60 m2 położony jest na parterze czteropiętrowego budynku i składa się:- pokoju dziennego z wyjściem na balkon- drugiego pokoju- łazienki z...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

415 000 PLN (8 469 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15801164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26228055 15801164 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta.Lokal mieszkalny o pow. 41,94 m2 składa się z:- pokoju dziennego z wyjściem na duży balkon typu loggia od południowej - cichej strony- drugi pokój- kuchnia- łazienka z wc- przedpokójDo mieszkanie w ...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

304 000 PLN (7 415 zł/m2)

2
-
41 m2
1965
15796709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26125561 15796709 Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania w Tczewie przy ulicy Wyzwolenia.Lokal mieszkalny o powierzchni 51 m2 stanowi pełną własność z urządzoną księgą wieczystą bez obciążeń, położony jest na II piętrze budynku wielorodzinnego i składa się ...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

409 000 PLN (8 020 zł/m2)

2
-
51 m2
1961
15670244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysoki standard-Gotowe do wprowadzenia*4-pokoje* 23640663 15670244 Sprzedam piękne mieszkanie 83 m² Tczew Bezczynszowe Wysoki standard 4-PokojeCena: 555 000 złBiuro Nieruchomości Apartament z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w atrakcyjnej części Tczewa - w jednej z najle...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

555 000 PLN (5 388 zł/m2)

4
1
103 m2
1911
15754007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25222175 15754007 Kawalerka o pow. 36,24 m2 z ogródkiem (tarasem) na osiedlu Bajkowym w Tczewie.Mieszkanie położone jest na parterze trzypiętrowego bloku z 2014-2015 roku od dewelopera GAMMA.Nieruchomość stanowi pełna własność z urządzoną księgą wieczystą bez obciążeń...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

369 000 PLN (10 250 zł/m2)

1
-
36 m2
2015
15738720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezerwacja 24912110 15738720 REZERWACJA!2-pokojowe mieszkanie 41,57 m² - ul. Zielona, Tczew 5. piętro Gotowe do zamieszkania!Na sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,57 m², zlokalizowane przy ul. Zielonej w Tczewie.Gotowe do wprowadzenia - bez dodatko...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

289 000 PLN (8 028 zł/m2)

2
1
36 m2
1998
15557994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21227939 15557994 Oferta dostępna TYLKO w biurze GAUDIUM.Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Niniejsza oferta posiada 21 fotografii - wszystkie dostępne w ogłoszeniu na stroni...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

285 000 PLN (4 090 zł/m2)

2
1
69.68 m2
1935
15640694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże przestronne mieszkanie 3 pokoje Tczew 23068940 15640694 Mieszkanie 3 Pokoje Tczew 73,9 m2Przedstawiamy ofertę przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Ignacego Paderewskiego w Tczewie. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego lokum w sercu miasta, z dostępem do licznych atrakcji ...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

450 000 PLN (6 164 zł/m2)

3
1
73 m2
1946
15748029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z widokiem na Park - Mikołaja Kopernika 25105377 15748029 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na Park im. Mikołaja Kopernika.Atuty :2 duże przestronne pokojeoddzielna duża kuchniałazienka z oknempełne zaplecze handlowo - usługowebli...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

435 000 PLN (7 131 zł/m2)

2
1
61 m2
1920
15810507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje po remoncie blisko PKP 26412986 15810507 2 pokoje po generalnym remoncie!TCZEW, ul. Jana SobieskiegoDoskonała przestrzeń dla pary bądź singla!MIESZKANIE: Na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej wynoszącej 39,28 m2 położone w Tczewie przy ul. So...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

419 000 PLN (10 744 zł/m2)

2
1
39 m2
1897
15810506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje wyremontowane do aranżacji Tczew 26412984 15810506 2 pokoje po generalnym remoncie!TCZEW, ul. Jana SobieskiegoDoskonała przestrzeń dla pary bądź singla!MIESZKANIE: Na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej wynoszącej 33.52 m2 położone w Tczewie przy ul. So...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

349 000 PLN (10 576 zł/m2)

2
1
33 m2
1897
15740645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne i słoneczne 2 pokoje | Centrum Tczewa 24955310 15740645 Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe 61,28 m² Tczew, Plac Marszałka Piłsudskiego 3. piętro 435 000 zł (do negocjacji)Na sprzedaż słoneczne, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,28 m², zlokalizowane na 3. piętrze w klimatycznej kamienicy pr...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

435 000 PLN (7 131 zł/m2)

2
1
61 m2
1920