• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 111

15608017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22373605 15608017 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą eleganckiego i w pełni wyposażonego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy – Wilanowie. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort, spokój i wysoki standard...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (19 412 zł/m2)

2
1
51 m2
2006
15841190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788217 15841190 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 55,47 mkw, położonego w kameralnym osiedlu pełnym zieleni. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia.Układ mieszkania:? Przestr...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (17 455 zł/m2)

2
1
55 m2
2020
15486518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 19636040 15486518 Do sprzedania 128 metrowy, 5-pokojowy apartament z dwoma balkonami.Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku z 2012 roku. Ma wspaniały rozkład z widokiem na trzy strony świata. Jest eleganckie i praktyczne. Mieszkanie w 2022 roku przeszło gru...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (20 313 zł/m2)

5
2
128 m2
2012
15778730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25756240 15778730 Na sprzedaż trzypokojowe, przestronne mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów !Jeśli mówiąc „mieszkanie dla mojej rodziny” masz na myśli: 1. funkcjonalny rozkład i doskonale doświetlona przestrzeń (ekspozycja zachód - wschód)2.  loggię, na której w cis...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 763 000 PLN (22 038 zł/m2)

3
1
80 m2
2009
15811305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26431022 15811305 ..:: Apartament Willa Miejska Wilanów Rumiana Prestiż ::..Apartament dwupoziomowy z przestronnym tarasem na dachu.Z przyjemnością prezentujemy apartament w stanie deweloperskim, dwupoziomowy z przestronnym tarasem na dachu, znajdujący się w ekskl...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 950 000 PLN (16 723 zł/m2)

5
2
296 m2
2022
15723942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy apartament z ogrodem na półpiętrze | Wi 24647369 15723942 WYJĄTKOWY APARTAMENT Z OGRODEM NA PÓŁPIĘTRZE WILANÓW - ZAWADYZapraszamy do odkrycia unikalnego apartamentu o powierzchni 127,5 m², położonego w sercu najbardziej kameralnej części Wilanowa - na Zawadach. To idealna propozycja dla osób poszukujących ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 741 250 PLN (21 585 zł/m2)

4
2
127 m2
2006
15874992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowy apartament I dwa tarasy I duże okna 27524731 15874992 Oferuję na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament z trzema pokojami o powierzchni 121 m², położony przy ulicy Sarmackiej w dzielnicy Wilanów. Lokal znajduje się na ostatnim, trzecim piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2008 roku.Budynek usytuo...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 400 000 PLN (19 835 zł/m2)

3
2
121 m2
2008
15779884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek 36 m² | 2 pokoje | garaż | 2 Komórki lok. 25793317 15779884 2 pokoje z ogródkiem 36 m² garaż dwie komórki lokatorskie spokojne osiedle   Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogródku, ciszę i zieleń zamiast balkonów sąsiadów oraz mieszkanie, które daje komfort zbliżony do domu, a jednocześnie wygodę życia ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (21 927 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
15866659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche I słoneczne I zamknięte zielone osiedle 27323085 15866659 Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,29 m², położone przy ulicy Sarmackiej w dzielnicy Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze z trzech w nowoczesnym budynku z 2011 roku.Budynek usytuowany jest w prestiżowej,...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (17 925 zł/m2)

2
1
53 m2
2011
15780285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25800252 15780285 Podstawowe zalety: świetna lokalizacja, idealnie ciche, przestronne, rozkładowe, 3 pokoje, wysokie prawie 3m, ładny tarasloggia 8m2, zieleń.Idealnie ciche, rozkładowe mieszkanie znajdujące się w kameralnym, 3-piętrowym apartamentowcu, urządzonym w no...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 790 000 PLN (22 264 zł/m2)

3
1
80.4 m2
2010
15864813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27274743 15864813 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż mieszkanie 4-pokoje 68m2 z dużym balkonem, ogródkiem 40m2 i piwnicąOFERTA BEZPOŚREDNIAMieszkanie znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Nałęczowskiej na granicy Dzielnic: Mokotów i W...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 000 PLN (16 029 zł/m2)

4
-
68 m2
1975
15808390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26389302 15808390 ..:: Prestiż, przestrzeń i prywatność – Wilanów w najlepszym wydaniu ::..NOWA INWESTYCJA – WILANÓW WAŁ ZAWADOWSKI0% od Kupującegobez PCCSolidna konstrukcja i przestrzeń..:: Trzykondygnacyjne domy zostały zaprojektowan...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 880 000 PLN (16 457 zł/m2)

5
3
175 m2
2027