• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 451

15889041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27842633 15889041 Ok.Ołtaszyn3pokogródmiejscepostojowetarasPrezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed mieszkaniem.Możliwość wyboru nieruchomości na piętrze o powierzchni 72 m2 z trzema...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 000 PLN (11 195 zł/m2)

3
-
66.01 m2
2025
15889039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842632 15889039 Drukarska2pokparterbalkonpiwnicawindatopPrezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu.Mieszkanie znajduje się na parterze 11 pięter z windą.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchen...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN (12 153 zł/m2)

2
1
41.06 m2
1970
15891162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27889978 15891162 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy Wrocław, ul. Gliniana toplokalizacjaNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,53 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowej kamienicy z 1905 roku. To idealna propozycja dla osób ceni...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

544 991 PLN (11 378 zł/m2)

2
1
47.9 m2
1905
15889340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27847565 15889340 Top Apartament 3 pokzTaras2019Garaż Komórka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem – ul. Gazowa, inwestycja Di Trevi (2019)Na sprzedaż jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,95 m², położone na 3. piętrze nowocz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

845 000 PLN (13 875 zł/m2)

3
1
60.9 m2
2019
15887018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27773548 15887018 Okazja! Na sprzedaż: mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym – Wrocław, ul. Krzycka Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego budynku z 1935 roku przy ul. Krzyckiej. Lokal o powierzchni użytk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

449 998 PLN (8 475 zł/m2)

3
1
53.1 m2
1935
15887852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27795679 15887852 Widok na park w otoczeniu zieleni duża piwnicaZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim osiedlu Borek - dzielnica Krzyki.Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej bazy handlowo-usługow...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 990 PLN (11 164 zł/m2)

4
1
62.7 m2
1975
15870021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 balkony + widok na zieleń | 86,9 m² | południowe 27416540 15870021 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 86,9 m², położonego na ostatnim piętrze budynku z 2002 roku przy ul. Porannej na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 000 PLN (10 221 zł/m2)

3
1
86 m2
2002
15861751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | ponad 110m2 | 2 poziomy| Partynice 27211068 15861751 Dwupoziomowa przestrzeń przy Torze Wyścigów Konnych - WrocławPrezentujemy wyjątkową, dwupoziomową rezydencję o powierzchni użytkowej przekraczającej 110 m2 (liczonej po podłodze), położoną na kameralnym, zamkniętym osiedlu na pograniczu Partynic i Oł...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 550 000 PLN (16 489 zł/m2)

4
1
94 m2
2006
15858374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok. | Gotowe | Garaż | Rynek, Parki, UE - 10min 27146980 15858374 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, położonego przy ul. Powstańców Śląskich na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części miasta i zapewnia wygo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

675 000 PLN (11 066 zł/m2)

3
1
61 m2
1979
15858323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok. | Krzyki | blisko UE | winda | Inwestycyjne 27146274 15858323 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 45,45 m², położonego przy ul. Energetycznej we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą i stano...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

619 000 PLN (13 756 zł/m2)

3
1
45 m2
1970
15705781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum - 10min do PKP - 15min do Politechniki 24285925 15705781 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,38 m², położonego na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku przy ul. Kniaziewicza we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się przy jednej z bocznych ulic, z bezp...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

556 000 PLN (12 087 zł/m2)

3
1
46 m2
1880
15888478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814888 15888478 Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem i loggią pozwoli Ci cieszyć się zielenią i prywatnością, a jednocześnie być w centrum wydarzeń. To idealna przestrzeń dla pary lub rodzi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

831 740 PLN (13 202 zł/m2)

3
1
63 m2
2027