• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 442

15873352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515831 15873352 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesny budynek, centrum miasta, stan deweloperski. Wrocław Krzyki Mieszkania oddane do użytku. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim o ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

570 402 PLN (16 297 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15892979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899540 15892979 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Krzyki Planowana data odbioru I kwartał 2028r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim o powi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

787 023 PLN (10 356 zł/m2)

1
-
76 m2
-
15894422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27942014 15894422 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji.Mieszkanie ma powierzchnię 47 m² i znajduje się na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku. Przygotowane do zamieszkania. Wyposażenie: meble w zabudowie, piekarnik, kuchenka, lodówka, zmywarka.Do...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

747 300 PLN (15 900 zł/m2)

2
-
47 m2
2016
15776589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25712912 15776589 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- domy wolnostojące i szeregowe, 15 min. od centrum- Krzyki, Wrocław Po odbiorze technicznym. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży jedno...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

979 461 PLN (11 130 zł/m2)

5
-
88 m2
2024
15870021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 balkony + widok na zieleń | 86,9 m² | południowe 27416540 15870021 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 86,9 m², położonego na ostatnim piętrze budynku z 2002 roku przy ul. Porannej na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 000 PLN (10 221 zł/m2)

3
1
86 m2
2002
15894293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 81 m² | Balkon | Klimatyczna kamienica 27939624 15894293 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 81,79 m² (w tym 9,40 m² piwnicy), położonego przy ul. Pięknej, na 3. piętrze klimatycznej kamienicy z 1926 roku. To nieruchomość dla osób ceniących prz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (9 864 zł/m2)

3
1
81 m2
1926
15861751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | ponad 110m2 | 2 poziomy| Partynice 27211068 15861751 Dwupoziomowa przestrzeń przy Torze Wyścigów Konnych - WrocławPrezentujemy wyjątkową, dwupoziomową rezydencję o powierzchni użytkowej przekraczającej 110 m2 (liczonej po podłodze), położoną na kameralnym, zamkniętym osiedlu na pograniczu Partynic i Oł...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 550 000 PLN (16 489 zł/m2)

4
1
94 m2
2006
15858374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok. | Gotowe | Garaż | Rynek, Parki, UE - 10min 27146980 15858374 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, położonego przy ul. Powstańców Śląskich na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części miasta i zapewnia wygo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

675 000 PLN (11 066 zł/m2)

3
1
61 m2
1979
15858323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok. | Krzyki | blisko UE | winda | Inwestycyjne 27146274 15858323 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 45,45 m², położonego przy ul. Energetycznej we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą i stano...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

619 000 PLN (13 756 zł/m2)

3
1
45 m2
1970
15705781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum - 10min do PKP - 15min do Politechniki 24285925 15705781 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,38 m², położonego na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku przy ul. Kniaziewicza we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się przy jednej z bocznych ulic, z bezp...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

556 000 PLN (12 087 zł/m2)

3
1
46 m2
1880
15877049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562116 15877049 Opiekun oferty:Kamil Morka602 101 602Nowoczesne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części miasta, idealne do zamieszkania.Lokalizacja:Inwestycja znajduje się w dynamicznie rozwijającej się części miasta, z bardzo dobrym dostę...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

646 350 PLN (15 031 zł/m2)

2
1
43 m2
2026
15863089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27238348 15863089 Opiekun oferty:Kamil Morka602 101 602Nowoczesne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części miasta, idealne do zamieszkania.Lokalizacja:Inwestycja znajduje się w dynamicznie rozwijającej się części miasta, z bardzo dobrym dostę...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

565 866 PLN (16 643 zł/m2)

2
1
34 m2
2026