• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole

Znalezionych ofert: 162

15870846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27441458 15870846 Opiekun Oferty Robert Kordowski602 101 602Nr licencji PFRN 22980Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanieOTOCZENIE NIERUCHOMOŚCINieruchomość znajduje się w północno-wschodniej części Wrocławia. Bardzo przyjazna lokalizacja z licznymi terenami spacerowymi. W b...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

419 000 PLN (10 744 zł/m2)

2
1
39 m2
1980
15887693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27791217 15887693 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem, na 4 piętrze w budynku z windą.Opiekun ofertyJacek MamińskiNr lic. PFRN 30802tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie na spokojnym osiedlu przy ul. Gorlickiej we Wrocławiu, w dzielnicy Psie...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

585 000 PLN (12 717 zł/m2)

2
1
46 m2
2008
15859824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27176726 15859824 Opiekun oferty:Kinga Ustyniaktel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania, które posiada osobną, jasną kuchnię oraz loggię. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,30 m2.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zna...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

439 000 PLN (12 543 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15856646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27097550 15856646 Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe, przestronne mieszkanie znajdujące się na rodzinnym osiedlu Promenady Wrocławskie.Oferta na wyłączność.Nie szukaj dalej.Wnętrze wykończ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

959 000 PLN (13 700 zł/m2)

3
2
70 m2
2020
15714915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24475974 15714915 Przestronne mieszkanie w spokojnej, zielonej części Wrocławia z dużym tarasem i przemyślanym układem idealne dla pary, która szuka miejsca na lata. Podana cena dotyczy pakietu: mieszkania + komórki lokatorskiej + miejsca postojowego w hali garażowej....

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

866 615 PLN (14 942 zł/m2)

3
1
58 m2
2023
15858663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27152892 15858663 2 pokoje Rozkładowe Dwustronne 1 Piętro Różanka oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości!Opiekun oferty:Mateusz PoradaTel.: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na spokojnym i zielonym osiedlu Różanka w północnej części Wrocław...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (13 390 zł/m2)

2
-
41 m2
1982
15891358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27895091 15891358 Sprzedam 1-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej i zielonej lokalizacji Wrocław Psie PoleOsobowice o powierzchni mieszkalnej 37,46 m.kw, usytuowane na parterze w budynku wielorodzinnym. Budynek przeszedł kilka lat temu duży remont: wymieniono pok...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

469 000 PLN (12 676 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15891345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894918 15891345 W pełni wyposażone mieszkanie z tarasem i miejscem parkingowym, gotowe do zamieszkania lub dalszego wynajmuNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,65 m², położone na parterze w spokojnej, zielonej części Wrocławia.Układ:salon z aneksem k...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

550 000 PLN (13 530 zł/m2)

2
-
40.65 m2
2021
15851679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27017498 15851679 Opiekun oferty:Maciej Mituśtel. 602 101 602 Kawalerka Idealna dla singla lub pary, którzy docenią bliskość przyrody i spokój. Kameralne osiedle oddane do użytku w 2023 r. zlokalizowane obok lasu, przy cichej bocznej drodze.Otoczenie nieruchomości:Zac...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

437 000 PLN (12 853 zł/m2)

1
1
34 m2
2023
15888392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27813075 15888392 Opiekun oferty:Mateusz Poradatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Zaledwie krok od północnej granicy Wrocławia znajduje się osiedle, które na nowo definiuje pojęcie spokoju. Lokalizacja w otoczeniu terenów zielonych zapewnia mieszkańcom prywatność...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

896 800 PLN (7 600 zł/m2)

5
2
118 m2
2027
15887547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27785458 15887547 Opiekun oferty:Mateusz Poradatel. 602 101 602Tuż przy północnej granicy Wrocławia powstało osiedle stworzone z myślą o spokoju i codziennym komforcie. Otoczenie zieleni zapewnia kameralną atmosferę i prywatność, a jednocześnie gwarantuje wygodny doja...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

726 000 PLN (12 100 zł/m2)

3
1
60 m2
2027
15819709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26719405 15819709 Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka (status: lokal użytkowy z funkcją mieszkalną) zlokalizowana w prestiżowym kompleksie Wrocławski Park Biznesu Idealna jako inwestycja pod wynajem krótko i długoterminowy lub jako pierwsze mieszkanie...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

345 000 PLN (14 082 zł/m2)

1
-
24.5 m2
2021