• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole

Znalezionych ofert: 162

15870227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27423638 15870227 Bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji Duży wybór mieszkań o układach od 1 do 4 pokoi i metrażach od 34 do ponad 70 m2. Mieszkania oddane do użytkowania Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży dwupokojowe, funkcjonalne ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

629 000 PLN (14 295 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15403565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17767735 15403565 Przedstawiam ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania o pow. 49,66 m2 położonego we Wrocławiu w dzielnicy Psie Pole, ul.Litewska. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8-piętrowym budynku z windą z 2008 roku. Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

570 000 PLN (11 633 zł/m2)

2
1
49 m2
2008
15873135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27512706 15873135 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m², zlokalizowane na 1. piętrze apartamentowca z 2022 roku. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania i wyposażone w meble oraz sprzęt AGD, w tym lodówkę, kuchenkę i zmywarkę. Dodatkowo posiada klimatyza...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

405 000 PLN (13 500 zł/m2)

1
-
30 m2
2022
15868690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27388746 15868690 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem, 17 metrowym tarasem i komórką lokatorską, położone na parterze dwupiętrowego bloku, na kameralnym osiedlu, gotowe do zamieszkania.Mieszkanie składa się z - pokoju dziennego (17m), - sypialni (12m) - oraz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

610 000 PLN (12 708 zł/m2)

2
-
48 m2
2006
15869219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27402986 15869219 Oferuję na sprzedaż przytulne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 29,59 m², położone w spokojnej i zielonej części Wrocławia – na Swojczycach na Osiedlu Przystań - przy Olimpii Port.Najważniejsze atuty nieruchomości:- powierzchnia: 29,5...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (18 554 zł/m2)

2
-
29.59 m2
2019
15873122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27512480 15873122 Sprzedam przytulne dwupokojowe mieszkanie z garażem i dużą komórką. Położone jest w spokojnej okolicy, na nowym, zamkniętym i zadbanym osiedlu z ładnym widokiem na Odrę. Mieszkanie i sprzęt elektryczny są w bardzo dobrym stanie. Nie ma potrzeby malow...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (13 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2020
15651128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23330012 15651128 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m² na wrocławskim Poświętnem.Doskonała propozycja dla rodziny lub pary. Sprzedawane jest z pełnym wyposażeniem o wysokim standardzie, co umożliwia natychmiastowe zamieszkanie bez dodatkowych nakład...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

815 000 PLN (12 330 zł/m2)

3
-
66.1 m2
2018
15881072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27622379 15881072 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,91 m, położone na wysokim parterze w budynku z 2007 roku.Opiekun ofertyNatalia SobczyńskaNumer licencji PFRN 31446tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie zlokalizowane jest prz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

539 000 PLN (11 468 zł/m2)

2
1
47 m2
2007
15760208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25351295 15760208 Gotowe do wprowadzenia mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na terenie Bierutowska Park - technologicznego parku biznesu przy ul. Bierutowskiej. Idealna jako inwestycja - było wynajęte bezproblemowo (z usługą najmu - firma na miejscu)Opiekun OfertyS...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

405 690 PLN (9 220 zł/m2)

2
-
44 m2
2022
15759329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25337985 15759329 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Nieruchomość do generalnego remontu, w topowej lokalizacji jaką jest wrocławski Kleczków! Otoczenie nieruchomości:Nieruchomości przy ul. Kraszewskiego we Wrocławiu to doskonała lokalizacja dla studentów ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

325 000 PLN (6 633 zł/m2)

2
1
49 m2
1910
15752650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25172970 15752650 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal niemieszkalny o powierzchni 128,89 m, położony na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Żmigrodzkiej. Obecnie przeznaczony pod funkcję usługowo-biurową, ale dzięki układowi i dużej p...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 482 235 PLN (11 580 zł/m2)

1
1
128 m2
2024
15752651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25172971 15752651 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal niemieszkalny o powierzchni 150,24 m, położony na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Żmigrodzkiej. Obecnie przeznaczony pod funkcję usługowo-biurową, ale dzięki układowi i dużej p...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 727 760 PLN (11 518 zł/m2)

1
1
150 m2
2024