• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 313

15490321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19736666 15490321 Mieszkanie 3 pokoje, osobna kuchnia w samym centrum tuż przy rynku  , ul. Pawłowa WrocławSame zalety: blisko Rynku, węzłów komunikacyjnych (autobus i tramwaj prawie pod domem), barów, restauracji, food trucków, targowiska, szkoły, przychodni, kino, t...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

620 000 PLN (9 841 zł/m2)

3
1
63 m2
1960
15889239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27846241 15889239 Kawalerka w centrum !Opiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we południowo-zachodniej części Wrocławia, zaledwie kilka minut od ścisłego centrum miasta. To idealne miejsce dla tych, którzy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 999 PLN (20 633 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15814915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649492 15814915 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane w samym centrum Wrocławia. Doskonała propozycja zarówno na pierwsze mieszkanie, jak i pod inwestycję.Zapraszam na prezentacjęRenata Mayertel. 602 101 602Gwarancja 24 miesiące, rękoj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

720 000 PLN (16 364 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15889779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27861439 15889779 Polecamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie usytuowane w sąsiedztwie wrocławskiego Rynku - przy ul. Widok. Rewelacyjna lokalizacja - blisko do deptaka przy ul. Świdnickiej, blisko płyty Rynku, deptaka przy ul. Oławskiej, Teatru Lalek, parku Ha...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

535 000 PLN (12 951 zł/m2)

2
-
41.31 m2
1930
15878299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27592618 15878299 3-POKOJOWE MIESZKANIE, SZCZEPINBez prowizji i podatku PCCNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,34 m2 znajdujące się na 5 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej przy ul. Gnieźnieńskiej (Stare Miasto, Szczepin).Mieszkanie gotowe...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 000 PLN (15 982 zł/m2)

3
-
55 m2
2023
15812605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26538853 15812605 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 62,31 m English version belowMarina Miasto, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja nad OdrąDo mieszkania przynależy komórka lokatorska W CENIE.Istnieje możliwość dokupieniamiejsca postoj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 290 000 PLN (20 806 zł/m2)

3
-
62 m2
2019
15812607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26538855 15812607 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m English version belowMiasto Marina, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja w zabudowie hotelowo-biurowej nad Odrą Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchni 3,29...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 280 000 PLN (21 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2019
15828078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649591 15828078 Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,1 m2 znajdujące się na Szczepinie - 2 km od Rynku! Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem (pełniło taką funkcję przez ostatnie kilka lat). Zlokalizowane 2km od Rynku w otoczeniu zieleni, sklepów i wszyst...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

575 000 PLN (11 979 zł/m2)

3
1
48 m2
1972
15701439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24218121 15701439 BEZ PODATKU PCCDoradca klienta:Tomasz Zelmantel: 602 101 6023-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,59 m2, z dużym balkonem, na 8 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie w stanie deweloperskim, przedstawione zdjęcia stanowią wizualizacje. Wydanie klu...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

938 999 PLN (16 768 zł/m2)

3
1
56 m2
2026
15700937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24205327 15700937 Mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym!BEZ PODATKU PCCDoradca klienta:Tomasz Zelmantel: 602 101 6023-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,04 m2, z balkonem, na parterze nowoczesnego budynku. Mieszkanie w stanie deweloperskim, przedstawione zdjęcia sta...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

889 000 PLN (14 817 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15866193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27315542 15866193 Duża kawalerka z ogrodem Możliwość wydzielenia sypialni Inwestycja Premium CentrumSzukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki czemu mam dostęp do szerokiej oferty mieszkań z ryn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

989 000 PLN (19 019 zł/m2)

2
1
52 m2
2024
15846193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26877848 15846193 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Dwupokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym blokuOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest w bliskiej odległości od wrocławskiego...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (15 484 zł/m2)

2
1
31 m2
1980