• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 316

15613179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 10 pokojowe 22471752 15613179 Zapraszam do zapoznania się z wielopokojową, przestronną nieruchomością w kamienicy na Podwalu Mieszkanie do remontu, w ofercie zamieszczono 1 wizualizację. Opiekun oferty:Marta Woźniczka Nr. licencji PFRN 23867602 101 602Otoczenie nieruchomości:Ta k...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 800 000 PLN (8 738 zł/m2)

10
3
206 m2
1900
15437676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18543389 15437676 Oferta dla inwestora: Nieruchomość składająca się z czterech modułów, w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Opiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie ulokowane na pierwszym piętrze w...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 850 000 PLN (25 342 zł/m2)

4
-
73 m2
1910
15400927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 17709752 15400927 Oferta dla inwestora: Nieruchomość składająca się z pięciu modułów, w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Opiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie ulokowane na trzec...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 970 000 PLN (17 909 zł/m2)

6
-
110 m2
1919
15723606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24634454 15723606 Trzypokojowa nieruchomość na klimatycznym Ostrowie Tumskim, przy placu Katedralnym. Po generalnym remoncie, dostępna od zaraz. Opiekun oferty:Marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji PFRN 23867602 101 602Otoczenie nieruchomości:Ostrów Tumski to wizytówk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (19 212 zł/m2)

3
1
52 m2
1905
15723880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24643899 15723880 Gotowe, kameralne 3 pokoje w sercu Wrocławia Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Doskonale skomunikowane z każdą częścią Wrocławia....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

670 000 PLN (12 182 zł/m2)

3
1
55 m2
1900
14681349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 47725 14681349 Zapraszam na prezentację oraz do zakupu nowoczesnego Apartamentu w SKY TOWER.Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Inwestycja Sky Tower zlokalizowana jest w okolicach nowego centrum bizn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 000 PLN (33 019 zł/m2)

3
-
106 m2
2012
15855919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27078856 15855919 Oferta dla inwestora: Nieruchomość składająca się z trzech modułów, w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Opiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie ulokowane na III piętrze kamienicy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
3
60 m2
2025
15824487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649564 15824487 Mieszkanie GOTOWE! zapraszam na prezentacjeOpiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Szczepin to dobrze skomunikowana dzielnica Wrocławia, łącząca bliskość centrum z wygodą codziennego życi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

629 000 PLN (15 725 zł/m2)

2
1
40 m2
1971
15782146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25837325 15782146 Stylowe, jasne, dwustronne, w kamienicy w bardzo dobrym stanie technicznym (elewacja, klatka schodowa, dach, stropy)Opiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości: Staromiejski klimat dla konese...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (14 271 zł/m2)

3
-
70 m2
1930
15654446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
39m² | centrum | gotowe | jako inwestycja 23370477 15654446 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 39 m², położonego przy ul. Zielińskiego we Wrocławiu, w dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz jasnym wnętrzem, które zapewnia komfor...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

542 100 PLN (13 900 zł/m2)

2
1
39 m2
1978
15806843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26353189 15806843 Dla wielbicieli miejskiego klimatu. Nowe budownictwo w małej zamkniętej inwestycji pomiędzy Placem Kościuszki a Dworcem Głównym. Zapraszam na prezentacjęMarta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Istnieje możliwość wykończenia mi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

456 802 PLN (18 272 zł/m2)

1
1
25 m2
2027
15815818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649498 15815818 Nowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia to doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących swojego pierwszego lokum, jak i dla inwestorów szukających bezpiecznej i dochodowej formy ulokowania kapitału. Lokal znajduje się w nowoczesnej inwestycj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

595 000 PLN (19 194 zł/m2)

1
-
31 m2
2025