• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 779

15885910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27743647 15885910 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. 29 Listopada BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (20 690 zł/m2)

1
1
29 m2
1965
15885907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27743644 15885907 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30,54m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem k...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

985 000 PLN (32 253 zł/m2)

1
1
30.54 m2
2025
15885677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27737256 15885677 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie, Praga-Południe przy al. WaszyngtonaBUDYNEK OSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 10-piętrowym budynku.Rok budowy: 1963Winda: takNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 86 m² składa się z:dużego ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (20 930 zł/m2)

3
1
86 m2
1963
15885007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27715279 15885007 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Samarytanka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 69,1 m2 składa się z:-salonu półotwartego na kuchnię,-...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (18 813 zł/m2)

3
1
69.1 m2
2008
15884999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27715181 15884999 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Poborzańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61,73m2 składa się z:-salonu,-otwartej kuchni,-dwóc...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (18 630 zł/m2)

3
1
61.73 m2
2016
15884946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27714675 15884946 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Krajewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1937NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:- pokoju 12 m2,- pokoju 13 m2,- ł...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (20 588 zł/m2)

2
1
34 m2
1937
15884480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27704445 15884480 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Kubańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 60-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z:-salonu z...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

740 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
37 m2
1960
15884353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27699580 15884353 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. GorlickiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

666 000 PLN (18 000 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15884348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27699459 15884348 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Biały Kamień -osiedle Eko Park przy Oranżerii BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 95,8m2 składa się...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 785 000 PLN (39 509 zł/m2)

3
2
95.8 m2
2007
15884294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27698669 15884294 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Obrzeżnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73 m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-trzech p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 699 999 PLN (23 288 zł/m2)

3
1
73 m2
2011
15884215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27696118 15884215 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Wagonowej , Osiedle Apartamenty Bakalarska,BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,74m2 składa się z:-p...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (21 424 zł/m2)

1
1
31.74 m2
2018
15884210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27696115 15884210 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Kolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 69,60m2 składa się z:-przestronny salon z otwartą kuchnią,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 750 000 PLN (25 144 zł/m2)

3
1
69.6 m2
2015