• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 963

15889219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27845994 15889219 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. PanceraBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1992NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 77 m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią,-trzech s...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (19 481 zł/m2)

4
1
77 m2
1992
15889215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845991 15889215 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jałtańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

490 000 PLN (15 313 zł/m2)

1
1
32 m2
1974
15889165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845631 15889165 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Suwalskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 80-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z:- salonu z aneksem...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (15 833 zł/m2)

3
1
48 m2
1980
15888981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27837594 15888981 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Stanów Zjednoczonych. BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 14 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 2004NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 77,4m2 składa się z:-salon z wyjś...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (17 442 zł/m2)

3
1
77.4 m2
2004
15888571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816819 15888571 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Rudzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,05m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym (27,38...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 290 000 PLN (24 317 zł/m2)

2
1
53.05 m2
2019
15888492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814584 15888492 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,8m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

635 000 PLN (14 174 zł/m2)

2
1
44.8 m2
2003
15888475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814356 15888475 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Vincenta van Gogha BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1998NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,1m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-trzec...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 900 PLN (13 469 zł/m2)

3
1
63.1 m2
1998
15888449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814086 15888449 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Christiana AndersenaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:- pokoju dziennego z aneksem ku...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

570 000 PLN (16 765 zł/m2)

1
1
34 m2
2020
15888441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814074 15888441 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Drewnickiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienkiMieszkanie jest świeżo po remoncie,...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

599 000 PLN (13 022 zł/m2)

1
1
46 m2
1999
15888453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814072 15888453 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Winorośli BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią,-dwóch sy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (15 741 zł/m2)

3
1
54 m2
2014
15887837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27795467 15887837 Atrakcyjne mieszkanie z tarasem i ogródkiem - Baranów KWADRAT prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63,85m², położone na piętrze budynku w zabudowie bliźniaczej w spokojnej i bardzo dobr...

Mroczeń (Wielkopolskie, gm. Baranów)

459 000 PLN (7 286 zł/m2)

3
-
63 m2
2026
15883752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27675685 15883752 Atrakcyjna działka inwestycyjna pod działalność przemysłową - Kępno, ul. Przemysłowa KWADRAT prezentuje na sprzedaż przestronną działkę inwestycyjną o powierzchni 1,5623 ha, zlokalizowaną w Kępnie przy ul. Przemysłowej. To doskonała prop...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

1 562 300 PLN

-
-
15623 m2
-