• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 073

15883403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675285 15883403 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Polski Walczącej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,96m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

739 000 PLN (19 468 zł/m2)

2
1
37.96 m2
2025
15883378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675046 15883378 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Okopowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 13 piętrze w 17 piętrowym budynkuRok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 77,5m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-dwóch sypialni,-łaz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 790 000 PLN (23 097 zł/m2)

3
1
77.5 m2
2007
15883385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675043 15883385 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. WittigaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1983NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,1m2 składa się z:- salonu o pow. 17,9 m2 z wyjściem na ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (13 492 zł/m2)

2
1
44.1 m2
1983
15882680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673052 15882680 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Stanów Zjednoczonych BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,26m2 składa się z:-pokoju dzienn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

540 000 PLN (16 739 zł/m2)

1
1
32.26 m2
1965
15882572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27668832 15882572 3-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Rembielińskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,5m2 składa się z:- 3 pokoi, - kuchni, - łazienki, - korytarzaMieszkanie spółdzielcze ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (11 776 zł/m2)

3
1
53.5 m2
1975
15882571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27668831 15882571 2-pokojowe mieszkanie na Rembertowie przy ul. Chełmżyńskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- ba...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 700 PLN (11 900 zł/m2)

2
1
53 m2
2001
15882165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657886 15882165 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Bernardyńskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,60m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Powier...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (15 544 zł/m2)

2
1
38.6 m2
1978
15887396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27782813 15887396 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Olbrachta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,5m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypial...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 000 PLN (19 981 zł/m2)

2
1
52.5 m2
2018
15887395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27782811 15887395 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy Al. NiepodległościBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą.Rok budowy: 1927NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 118m2 składa się z:-4 niezależnych pokoi, ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 860 000 PLN (24 237 zł/m2)

4
2
118 m2
1927
15887389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27782747 15887389 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Ogórkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 1 piętrowym budynkuRok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni ok. 55m2 składa się z:-pokój dzienny – 15 m²-sy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

575 000 PLN (10 455 zł/m2)

3
1
55 m2
2001
15887392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27782746 15887392 5-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. RysiaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w segmencie w zabudowie szeregowej NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 104m2 składa się z:PARTER:- duży wiatrołapPIĘTRO 1:- łazienka- kuchnia połączona z salo...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

922 000 PLN (8 865 zł/m2)

5
2
104 m2
2021
15887279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780235 15887279 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Polski Walczącej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,13m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 167 000 PLN (25 298 zł/m2)

3
1
46.13 m2
2025