• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 034

15882104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27657278 15882104 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wólczyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 14 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,3m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym (2...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 370 000 PLN (23 909 zł/m2)

3
1
57.3 m2
2020
15882092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27657276 15882092 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Płosa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59 m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym – przestronna...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 140 000 PLN (19 322 zł/m2)

3
1
59 m2
2018
15882025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655440 15882025 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Coopera BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,09m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią,-sypialni,-ł...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

745 000 PLN (18 583 zł/m2)

2
1
40.09 m2
2009
15882011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27654580 15882011 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Chełmżyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (17 500 zł/m2)

3
1
60 m2
2018
15881988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27653811 15881988 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bokserskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: Budynek został wzniesiony w 1970 roku, co zapewnia mu trwałość i solidność charakterystyczną d...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

500 000 PLN (17 857 zł/m2)

1
1
28 m2
1970
15881994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653807 15881994 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Melomanów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1992NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej, widnej ku...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (18 852 zł/m2)

3
1
61 m2
1992
15881946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653316 15881946 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Arcangela Corellego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,50m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchen...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
28.5 m2
2018
15881958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653314 15881958 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Talarowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,47m2 składa się z:- pokój dzienny z aneksem kuchenn...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 087 000 PLN (17 126 zł/m2)

3
1
63.47 m2
2025
15881942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653307 15881942 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Igańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynku.Rok budowy: 1981NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52 m2 składa się z:-trzech pokoi,-kuchni w anek...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (21 154 zł/m2)

3
1
52 m2
1981
15885472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy dom po odbiorach, ul. Rubinowa, Różyny 27732028 15885472 DOM PARTEROWY WOLNOSTOJĄCY z wysokim poddaszem, z pompą ciepła oraz kominkiem, OGRODEM z możliwością parkowania nawet 4 aut. PO ODBIORACHLOKALIZACJANieruchomość położona jest w Różynach gmina Pszczółki blisko Pruszcza Gdańskiego. Jest to nowe osiedle...

Różyny (Pomorskie, gm. Pszczółki)

885 000 PLN (12 465 zł/m2)

4
1
71 m2
2025
15882672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27672696 15882672 Lokalizacja ma znaczenie, dlatego nie rezygnuj z komfortu i zamieszkaj na Szczecińskim Pogodnie! Wszędzie blisko, szkoły, przedszkola, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, szybki dojazd do centrum miasta oraz na obrzeża, a jednocześnie cisza i s...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

839 000 PLN (11 470 zł/m2)

3
-
73.15 m2
2019
15877073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562206 15877073 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Świętojerskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 81m2 składa się z:-przestronny salon (ok. 23 m²...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (24 568 zł/m2)

3
1
81 m2
1956