• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 983

15822015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580595 15822015 OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI - NOWINY BRDOWSKIE GM. BABIAK Jeżeli szukasz nieruchomości w cichym i spokojnym miejscu, blisko natury, otoczonej lasami i z szybkim dostępem do jeziora, ta oferta jest idealna dla Ciebie. Przedmiotem sprzedaży jest...

Nowiny Brdowskie (Wielkopolskie, gm. Babiak)

260 000 PLN (2 203 zł/m2)

11
-
118 m2
-
15822003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26580573 15822003 Na sprzedaż działki budowlane - Straszków, gm. Kościelec! Powierzchnia ustalana indywidualnie - dopasowana do Twoich potrzeb! Łączna powierzchnia gruntu: 70 arów Dojazd: pierwsza działka z drogi asfaltowej, pozostałe z drogi wewnętrznej Wyda...

Straszków (Wielkopolskie, gm. Kościelec)

64 000 PLN

-
-
800 m2
-
15822001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580568 15822001 Firma Euro-Dom Nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomość z rozpoczętą budową w 2024 r. w świetnej lokalizacji w Babiaku przy ul. Zbożowej. Podana cena nieruchomości obejmuje stan surowy otwarty z dachem pokrytym blachodachówką. Gwarancja s...

Babiak (Wielkopolskie, gm. Babiak)

285 000 PLN (2 850 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15822004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26580565 15822004 Na sprzedaż mieszkanie - Koło, ul. Zawadzkiego Parter, powierzchnia 37,23 m² Nowoczesny i funkcjonalny układ: ➡️ Korytarz ➡️ Przestronna sypialnia (11 m²) ➡️ Salon z aneksem kuchennym ➡...

Koło (Wielkopolskie, gm. Koło)

239 000 PLN (6 459 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15786287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, dwupoziomowe, na Kosmonautów, Złotniki, 25903290 15786287 Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania 3 pokojowego z balkonem i komórką lokatorską, na osiedlu Złotniki przy ul. Kosmonautów. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze z trzech, w budynku z 2007 roku, baz windy. Osiedle rodzinne, dookoła niska zabudo...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), ul. Kosmonautów

795 000 PLN (11 832 zł/m2)

3
-
67.19 m2
2007
15889437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27850150 15889437 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wita Stwosza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypia...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

814 000 PLN (22 000 zł/m2)

2
1
37 m2
2016
15889370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849659 15889370 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Romaszewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:-jasny pokój dzienny z wyjście...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (17 710 zł/m2)

1
1
31 m2
1972
15889273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846375 15889273 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Dembowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,9m2 składa się z:-Salon z balkonem ( 20m2) i kuc...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 196 zł/m2)

3
1
62.9 m2
1979
15889272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846374 15889272 2-pokojowy apartament zlokalizowany na Woli przy ul. KasprzakaBUDYNEKOSIEDLEApartament znajduje się na 11 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆLokal o powierzchni 43m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni,-łaz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

945 900 PLN (21 998 zł/m2)

2
1
43 m2
2018
15889256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846224 15889256 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Antoniewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w Inwestycji Rytm MokotowaRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (20 707 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15889208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27845996 15889208 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze w kameralnym budynku wielorodzinnymBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 86 m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-trze...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 449 000 PLN (16 849 zł/m2)

4
2
86 m2
2019
15889217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27845993 15889217 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Szeligowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 86,44m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 490 000 PLN (17 237 zł/m2)

4
2
86.44 m2
2025