• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 997

15868745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27390114 15868745 IDEALNY DOM DLA DWÓCH RODZIN - DĄBIE, UL. PRUSA Szukasz przestronnego domu, w którym komfortowo zamieszkają dwa pokolenia? A może potrzebujesz dużej przestrzeni z możliwością wydzielenia dwóch niezależnych mieszkań? Ta oferta przy ul. Bolesława...

Dąbie (Wielkopolskie, gm. Dąbie)

340 000 PLN (2 000 zł/m2)

11
-
170 m2
1985
15857288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27118161 15857288 Dom o pow. 102 m² przy ul. Toruńskiej w Kole - Zamieszkaj, Wynajmij lub Zarabiaj! Na sprzedaż funkcjonalny dom z 2007 roku, położony w Kole - przy ul. Toruńskiej. To idealna propozycja dla rodziny, inwestora szukającego gotowego lokalu po...

Koło (Wielkopolskie, gm. Koło)

550 000 PLN (5 392 zł/m2)

11
-
102 m2
2007
15852554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27036125 15852554 DZIAŁKA BUDOWLANA W M. CHOJNY, 62-600 KOŁO 1385 m² - CISZA WSI, KOMFORT MIASTA Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Chojny (na obrzeżach miasta Koła) . To propozycja dla osób szukających przestrzeni, która...

Chojny (Wielkopolskie, gm. Koło)

145 000 PLN

-
-
1385 m2
-
15822007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26580590 15822007 Atrakcyjna działka budowlana na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych w Leśnicy przy ul. Polnej o powierzchni 1200 m 2 . Zabudowana jest budynkiem gospodarczym o pow. 100 m² wyposażonym w instalację energii elektrycznej. Na dzi...

Leśnica (Wielkopolskie, gm. Koło)

249 000 PLN

-
-
1200 m2
-
13703489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 2007880 13703489 Budynek handlowo-usługowy ESTAKADA w Bełchatowie znajduje się przy ul. Czaplinieckiej 3 i graniczy ze ścisłym centrum miasta. Jest to budynek 2-kondygnacyjny w części skomercjalizowany. Działka o powierzchni 4634 m² powierzchnia użytkowa ...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

7 600 000 PLN (1 583 zł/m2)

11
-
4800 m2
-
15893501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913246 15893501 Na sprzedaż lokal z ogródkiem przy ul. Instalatorów 9 w inwestycji InPlace, Warszawa Włochy. ✅ Lokal handlowo–usługowy, wejście bezpośrednio z chodnika✅ Powierzchnia użytkowa 65,72 m² + ogródek 35,57 m² ✅ ul. Instalatorów 9✅ W ciągu innych lokali han...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 136 956 PLN (17 300 zł/m2)

1
-
65.72 m2
2025
15893493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913244 15893493 Lokal inwestycyjny z Żabką, nowe budownictwo Miasteczko UrsusDziałający od 2024 roku sklep z historią – sprawdzony lokal usługowy w funkcjonującym otoczeniu, z najmem, ruchem i potencjałem dalszego wzrostu wartości.Na sprzedaż lokal usługowy z najemc...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 700 000 PLN (18 280 zł/m2)

1
-
93 m2
2024
15893498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913240 15893498 Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy z umową najmu z Żabka Polska.Oferta spod lady. Zdjęcia mają charakter poglądowy i nie przedstawiają sprzedawanego lokalu.Lokal znajduje się w nowym prestiżowym budynku wśród gęstej zabudowy mieszkaniowej. Tuż...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

1 250 000 PLN (12 887 zł/m2)

1
-
97 m2
1980
15893492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913238 15893492 Do sprzedania lokal handlowo - usługowy o powierzchni ok. 112m2, położony na przeciwko Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Łodzi. Lokal położony przy ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich w inwestycji Waterline Vibe.Posiada duże witryny wychodzące n...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

1 209 600 PLN (10 800 zł/m2)

1
-
112 m2
2027
15893508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913231 15893508 Na sprzedaż przestronny i reprezentacyjny lokal usługowy o powierzchni 236,69 m², położony w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Tuwima – w bezpośrednim sąsiedztwie EC1, nowoczesnego centrum kulturalno-naukowego, biblioteki, oraz w bliskiej odległości od...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

1 955 000 PLN (8 260 zł/m2)

1
-
236.69 m2
2024
15893448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911263 15893448 2 pokojowe mieszkanie ul. Pokorna ŚródmieścieBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35 m2 składa się z:dwa oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia. Wejścia do pomies...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (25 714 zł/m2)

2
-
35 m2
2009
15893447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27911261 15893447 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kamińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1998NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 92,43m2 składa się z:-salonu,-trzech sypialni,-dwóch...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (12 972 zł/m2)

4
2
92.43 m2
1998