• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 962

12510172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 4266780 12510172 Piekna działka rolno-leśna w bardzo atrakcyjnej okolicy. 3000 m2 malowniczego terenu. Przy działce woda, prąd. Dobry dojazd do Warszawy. Bardzo rozwojowa okolica. 30 minut do centrum Warszawy. Idealne zarówno na własne potrzeby jak i dla inwestora...

Boryszew (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

500 000 PLN (167 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
13896085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2202975 13896085 Budynek biurowo-magazynowo-produkcyjny w Radości. Funkcjonalnie połączone powierzchnie. Możliwość prowadzenia szerokiej działąlności usługowej i produkcyjnej.Zakup maszyn do negocjacji. Budynek biurowo-magazynowo-produkcyjny w Radości. Funkcjonalnie ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (1 892 zł/m2)

11
-
740 m2
-
12439197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 771985 12439197 Rewelacyjna działka w zielonej części Józefowa z MPZP. Gotowy projekt dla dewelopera na budowę domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Działka może być również miejscem na prestiżową rezydencję w otulinie lasu. Przy działce wodociąg, prąd i ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

5 000 000 PLN (710 zł/m2)

-
-
7039 m2
-
12261219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 677106 12261219 Działka inwestycyjna przeznaczona pod działalność gospodarczą o wielofunkcyjnym usługowym przeznaczeniu (usługi, handel, produkcja nieuciążliwa) Położona bezpośrednio przy Al Jerozolimskich, obok skrzyżowania z Trasą S2. Szerokość działki 115 m. Dla ...

Reguły (Mazowieckie, gm. Michałowice)

9 900 000 PLN (493 zł/m2)

-
-
20100 m2
-
13959288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 101338 13959288 Wymarzony dom z ogrodem na sprzedaż, Warszawa Włochy Do sprzedaży dom w Warszawie Włochy. Klinkier pełny, cegła max, rolety zewnętrzne, stropy ceramiczne, wkłady ceramiczne kominowe. Dach z blachy fińskiej. Okna Dekcenic dwubarwne: na zewnątrz mahoń,...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (10 239 zł/m2)

5
3
293 m2
1998
13895764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 100983 13895764 Piekna działka rolna w niezwykle atrakcyjnej okolicy przy rzece Mienia Piękna przyrodniczo okolica. W odległości spacerowej stadnina koni, ładne kąpielisko, eleganckie, zatopione w zieleni siedliska. Do rozważenia jako lokata kapitału lub pod przysz...

Kąck (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

999 990 PLN (49 zł/m2)

-
-
20400 m2
-
12886481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 94075 12886481 Prostokątna, płaska, narożna działka doskonale skomunikowana do podziału na działki jednorodzinne Działka znajduje się w pobliżu Centrum handlowego Janki. W okolicy liczne magazyny i hale, centra logistyczne i na taką inwestycję najlepiej nadaje się ...

Sokołów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

3 900 000 PLN (472 zł/m2)

-
-
8255 m2
-
15893869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27921565 15893869 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPowierzchnia: 72,66 m² Liczba pokoi: 4 Piętro: 10 10 Balkon: takOgrzewanie: miejskie (z podzielnikami) Winda: tak Piwnica: około 2,5m2Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo ciepłe mieszkanie 4-pokojowe poł...

Ruda Śląska (Bykowina) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

410 000 PLN (5 694 zł/m2)

4
-
72 m2
1980
15882200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27658276 15882200 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-inwestycyjna w Tarnowie Podgórnym.Oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną: działkę budowlano-inwestycyjną o numerze ewidencyjnym 114426, zlokalizowaną przy ul. Poznańskiej 153 w Tarnowie Podgórnym, której ł...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 350 000 PLN

-
-
5495 m2
-
15893856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27921553 15893856 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

748 999 PLN (12 081 zł/m2)

3
1
62 m2
2010
15893680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27916000 15893680 Na sprzedaż działka o przeznaczeniu USŁUGOWYM.Jeśli Szukasz miejsca pod własną działalność gospodarczą? Chcesz zrealizować inwestycję pod lokale usługowo-handlowe w dobrej lokalizacji? I Szukasz dobrej inwestycji? To, ta nieruchomość jest odpowiedzią...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 600 000 PLN

-
-
3200 m2
-
15889172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Panorama Tatr, czyste powietrze i technologia EV 27845760 15889172 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 50 m², położonego na zakopiańskiej Cyrhli - w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych części Zakopanego. To propozycja dla osób poszukujących...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

1 300 000 PLN (26 000 zł/m2)

2
1
50 m2
2012