• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 963

15860943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
200 m od jeziora – działka pod domki letniskowe!! 27190669 15860943 Oferta sprzedaży działki w Wdzydzach - 955 m² z projektem domku letniskowegoZapraszam do zakupu atrakcyjnej działki o powierzchni 955 m², położonej zaledwie 200 metrów od jeziora i gminnej plaży w malowniczych Wdzydzach. Idealne miejsce pod inwestycj...

Wdzydze (Pomorskie, gm. Kościerzyna)

470 000 PLN

-
-
955 m2
-
15860802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184506 15860802 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż: 70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pry...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 236 PLN (10 661 zł/m2)

3
1
70 m2
2027
15810180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe | 81 m² | 3 pokoje | Poddasze 26406754 15810180 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Białołęka - Tarchomin, ul. Pasłęcka 14CMetraż: ok. 81 m² powierzchni użytkowej + poddasze ok. 15 m²Piętro: 33 (mieszkanie dwupoziomowe + poddasze)Liczba pokoi: 3Balkon: ok. 6 m²Rok budowy: 2002Stan prawny: peł...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (10 481 zł/m2)

3
2
81 m2
2002
15786347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje 47 m2, Pruszków, Mikołaja Kopernika 25907324 15786347 499 000 zł I Sprzedaż I Mieszkanie 3 pokoje 47 m2 I Pruszków Centrum I ul. Mikołaja Kopernika Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 47 m2, usytuowany na ostatnim piętrze 4-piętrowego budynku przy Parku Potulickich. Mies...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

499 000 PLN (10 617 zł/m2)

3
1
47 m2
1972
15780536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25805616 15780536 Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni 94,46 m. Nieruchomość w stanie deweloperskim do wykończenia. Opiekun oferty:Kinga Kuźniatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościNieruchomość znajduje się w spokojnym otoczeniu domów jednorodzinnych ...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

995 000 PLN (10 585 zł/m2)

4
2
94 m2
2024
15768230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Konstancin - Jeziorna, Rycerska, działka + dom 25537362 15768230 Sprzedaż dom 147m2 powierzchnia całkowita działka 1603m2 Konstancin - Jeziorna strefa A   1 845 000 złPrzedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 147 m2 na działce o powierzchni 1603 m2.Parter: salon z kominkiem z częścią...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 845 000 PLN (12 551 zł/m2)

6
2
147 m2
1985
15757973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słomczyn/Konstancin parterowy dom, podwójny garaż 25312139 15757973 Słomczyn koło Konstancina lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym SPRZEDAŻ 190,64 m2 1 399 000 zł  Przedmiotem sprzedaży jest lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym PARTEROWYM o powierzchni użytkowej 190,64 m2 na kameralnym osiedlu w Słomczyni...

Słomczyn (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 399 000 PLN (7 363 zł/m2)

4
2
190 m2
2026
15474509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19387054 15474509 Opiekun oferty:Kinga Kuźniatel. 602 101 602Zachęcam do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania, usytuowanego w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji na wrocławskich Krzykach. Idealne dla osób ceniących komfort i doskonał...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 999 PLN (13 929 zł/m2)

3
-
56 m2
1968
15894087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27922955 15894087 Są mieszkania, w których od wejścia można poczuć się jak u siebie. Jasne, słoneczne, wygodne, doskonale zaprojektowane i mające to nieuchwytne coś, co sprawia, że można w nich odetchnąć wiedząc, że właśnie znalazło się swoje wymarzone miejsce. To jed...

Rotmanka (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

629 000 PLN (13 978 zł/m2)

2
1
45 m2
2023
15865679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304268 15865679 Oferta dla siebie a może inwestycyjna Mieszkanie do kapitalnego remontu ale w atrakcyjnej cenie SPRZEDAM Dwie połączone ze sobą ( prawnie ) kawalerki o pow. 20,1 m2 każda Obecnie mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni 40,2 m2, dwa balkony, a...

Płock (Dobrzyńska) (Mazowieckie, gm. Płock)

240 000 PLN (6 000 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15853517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27051815 15853517 ...

Płock (Dobrzyńska) (Mazowieckie, gm. Płock)

365 000 PLN (7 604 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15849129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26958971 15849129 Nowy pomysł, nowa aranżacja w wynik należy ocenić samemu. Tego jeszcze nie było. Kiedyś mieszkanie dwupokojowe, dziś mamy trzypokojowe na ul. Lachmana w Płocku! Szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego? Na dużym osiedlu mieszkaniowym, z pełną infrastrukt...

Płock (Międzytorze) (Mazowieckie, gm. Płock)

379 000 PLN (10 243 zł/m2)

3
-
37 m2
-