• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 992

15866580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z widokiem na morze | 5 min do plaży | W 27320915 15866580 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym na Wzgórzu św. Maksymiliana - jednej z najbardziej cenionych i klimatycznych części Gdyni, gdzie morze, zieleń i miejski rytm spotykają się w naturalny sposób. CO ZYS...

Gdynia (Wśm) (Pomorskie, gm. Gdynia)

599 000 PLN (21 393 zł/m2)

1
1
28 m2
1980
15863395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z GOTOWYM PROJEKTEM – REDA CE 27245556 15863395 Oferta biura The House Nieruchomości.Oferujemy działkę inwestycyjną nr 8515 o powierzchni 968 m², położoną w Redzie, w bezpośrednim sąsiedztwie nowych inwestycji mieszkaniowych w pobliżu Aquaparku.Dla nieruchomości wydano pozwolenie na budowę. Opraco...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

1 299 000 PLN

-
-
968 m2
-
15860807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184512 15860807 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż: 70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pry...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 236 PLN (10 661 zł/m2)

3
1
70 m2
2027
15860806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184511 15860806 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15852435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w sercu Kaszub - 3 minuty do jeziora 27032611 15852435 Oferta biura The House Nieruchomości.OFERTA BEZ PROWIZJI Szukasz idealnego miejsca na wypoczynek w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku? Możesz zostać Właścicielem całorocznego domu położonego w sercu Kaszub, w malowniczej miejscowości Po...

Pobłocie (Pomorskie, gm. Linia)

570 000 PLN (6 867 zł/m2)

3
1
83 m2
1992
15834674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Borowinie 5 pokoi podwójny garaż 26702963 15834674 1 269 000 zł PRZEDSPRZEDAŻ 167 m2 LOKAL W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM BOROWINA gmina KONSTANCIN - JEZIORNABEZ PODATKU PCC! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!0% PROWIZJI!ZAREZ...

Borowina (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 269 000 PLN (7 599 zł/m2)

5
2
167 m2
2027
15800914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM ul. Piękna, Sokołów Podlaski, gm. Sokołów Podl 26223573 15800914 DOM ul. Piękna, Sokołów Podlaski, gm. Sokołów Podlaski, sokołowski, mazowieckieZobacz dom ze spacerem wirtualnym ( galeria)Cena: 870 000 zł Rok Budowy - 2014Powierzchnia:158.2 m²Liczba pięter:1Liczba pokoi:3Typ zabudowy: wolnostojący, materiał budowy...

Sokołów Podlaski (Mazowieckie, gm. Sokołów Podlaski)

770 000 PLN (4 873 zł/m2)

3
1
158 m2
2014
15779406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25774852 15779406 Przestronne dwupokojowe mieszkanie w okolicach ul Jagiellońskiej w Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się osobna przestronna kuchnia, salon, sypialnia, łazienka z wc oraz duży przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele oraz płyt...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

350 000 PLN (5 072 zł/m2)

2
-
69 m2
1930
15771616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25590243 15771616 Dwupokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim w bliskich okolicach Centrum!Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje w układzie przechodnim,kuchnia, łazienka z wc i przedpokój. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z sieci.Do mieszkania przynależ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

270 100 PLN (7 717 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15768033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25534779 15768033 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Centrum - z widokiem na skwer!Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie osobne sypialnie, duża łazienka z oknem oraz przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, nowe...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

499 000 PLN (6 836 zł/m2)

3
-
73 m2
1939
15757552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25302830 15757552 Nowoczesne, przestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji na Żernikach solidny deweloper, zielona okolica, wysoki standardOpiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nowoczesna inwestycja położona na w...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 860 PLN (11 731 zł/m2)

4
1
75 m2
2025
15735286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24852990 15735286 Duże mieszkanie o powierzchni 94m2 na ulicy Jagiellońskiej w ŚwidnicyMieszkanie z lokatorem ! Kuchnia zostaje w całości. W lokalu jest C.O. gazowe.Okna trzyszybowe PCV.Polecam!Więcej informacji pod nr tel: 74 667 11 72LINK DO OFERTY:http:www.alfaswid...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

564 000 PLN (6 000 zł/m2)

3
-
94 m2
1939