• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 026

15839120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26740848 15839120 BEZ PROWIZJI, ZAKUP BEZPOŚREDNI Działka budowlana ze starodrzewiem, usytuowana około 300 m od stacji WKD Podkowa Leśna Zachodnia, oraz  pięknego parku ze stawem. Administracyjnie Owczarnia ul.Piastowska Wymiary około 25 m x 60 m Świetny dojazd do W...

Owczarnia (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 650 000 PLN (1 110 zł/m2)

-
-
1487 m2
-
15857038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27109577 15857038 Apartament z balkonem    DODATKOWO PŁATNE - miejsce postojowe w garażu podziemny i komórka lokatorska na piętrze w łącznej kwocie 60 tys zł  Lokalizacja - Bielany Budynek z przełomu 20142015 roku Cała powierzchnia w księdze wieczystej : lokal 44,88 m...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (14 872 zł/m2)

2
-
47 m2
2014
15846925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26898744 15846925 KLUCZE W BIURZE - MOŻLIWOŚĆ PREZENTACJI 6 DNI W TYGODNIU. Apartament z balkonem i komórką lokatorską, Lokalizacja - Bielany Budynek z przełomu 20142015 roku - do nieruchomości przynależy: balkon Cała powierzchnia lokalu wraz z komórką na tym samym ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 999 PLN (14 894 zł/m2)

2
1
47 m2
2014
15801212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26229615 15801212 DO KOŃCA KWIETNIA 2026 ZAKUP BEZ PROWIZJI Na sprzedaż bliżniak w świetnej lokalizacji Piastowa, Zaledwie 5 min spacerem do stacji SKMPKP Piastów, oraz ok. 11min do WKD Malichy, Zarówno dojazd SKMPKPWKD do centralnej części Warszawy zajmuje niecałe 20...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 495 000 PLN (7 868 zł/m2)

7
2
190 m2
1993
15801191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26228904 15801191 UWAGA, TĄ NIERUCHOMOŚĆ KUPISZ BEZ PROWIZJI POŚREDNIKA.  Na sprzedaż 2 domy wolnostojące w świetnej lokalizacji Pruszkowa,  o powierzchniach około 250 - 270 m2 3 garaże Zaledwie 8 min spacerem do stacji WKD Tworki. Dojazd WKD do centralnej części Wa...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

2 600 000 PLN (5 000 zł/m2)

12
2
520 m2
1986
15868185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27368954 15868185 3 POKOJOWY APARTAMENT W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI Na sprzedaż 3 pokojowy Apartament o powierzchni 65,78 m2 z bardzo dużą loggią o powierzchni ok. 10 m2 , położony na pograniczu warszawskich dzielnic Ursus oraz Włochy Nieruchomość wykończona w bardzo wysok...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 111 111 PLN (17 094 zł/m2)

3
1
65 m2
2022
15619102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22578325 15619102 Dom wolnostojący w Kaniach, zaledwie kilka minut spacerem od stacji WKD  Piękny wolnostojący dom w Kaniach, z dużą działką o pow. 1233 m2. Powierzchnia całkowita około 170 m2, powierzchnia mieszkalne około 135 m2. Okolica cicha, spokojna nieopodal zn...

Kanie (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 799 000 PLN (10 582 zł/m2)

6
-
170 m2
2002
15868189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27369086 15868189 STAN DEWELOPERSKI, BEZ PROWIZJI, BEZ PCC Nowa inwestycja w trakcie realizacji: Nieruchomość znajduje się blisko granicy z Warszawą (około 1 km). Deweloper jest lokalną firmą, która działa w rejonie Pruszkowa i Piastowa, a początek działalności przypa...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 459 000 PLN (11 766 zł/m2)

5
2
124 m2
2026
15867956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27359815 15867956 3 POKOJOWY APARTAMENT W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI Na sprzedaż 3 pokojowy Apartament o powierzchni 65,78 m2 z bardzo dużą loggią o powierzchni ok. 10 m2 , położony na pograniczu warszawskich dzielnic Ursus oraz Włochy Nieruchomość wykończona w bardzo wysok...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 110 000 PLN (17 077 zł/m2)

3
1
65 m2
2022
15857040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27109781 15857040 BEZ PROWIZJI, BEZ PCC, STAN DEWELOPERSKI  Ogłoszenie dotyczy nieruchomości skrajnej z działką o powierzchni 431 m2. Kameralna inwestycji deweloperska (łącznie jedynie 3 nieruchomości). Do stacji SKMPKP Pruszków, kilkanaście minut spacerem, lub 3 mi...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 670 000 PLN (9 824 zł/m2)

5
3
170 m2
2025
15844077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26821237 15844077 KLUCZE W BIURZE Apartament z balkonem i komórką lokatorską, Lokalizacja - Bielany Budynek z przełomu 20142015 roku - do nieruchomości przynależy: balkon Cała powierzchnia lokalu wraz z komórką na tym samym piętrze to 47,3 m2 Sama powierzchnia mieszka...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 999 PLN (14 894 zł/m2)

2
-
47 m2
2014
15844038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26820107 15844038 TYLKO U NAS Na sprzedaż działka w spokojnej okolicy, pośród nowoczesnej zabudowy. Na działce prąd i studnia.Brak MPZP. Główne atuty nieruchomości; około 10-12 min spacerem PKP Brwinów, około 16 - 18 min spacerem. W okolicy szkoły, przedszkola, superm...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

895 000 PLN (428 zł/m2)

-
-
2089 m2
-