• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 002

15870932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27447547 15870932 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 44 metrów położony w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku przy ul.Holzera na Wilanowie.To idealna prop...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (23 864 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15791933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26002054 15791933 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, wykonany w najwyższej jakości materiałów, 3 pokojowy Apartament o powierzchni 81 m2 w super nowoczesnej inwestycji Towarowa Towers usytuowany na 6 piętrze w 28 piętrowym budynku apartamentow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 000 PLN (36 914 zł/m2)

3
-
81 m2
2024
15893682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27916002 15893682 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w niebanalnym standardzie 3 pokojowy apartament o powierzchni 71 metrów z loggią położony w doskonałej lokalizacji na Soho na warszawskiej Pradze.To idealna pro...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 685 000 PLN (23 689 zł/m2)

3
-
71.13 m2
2024
15883859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27680446 15883859 Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy i Niepowtarzalny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym standardzie o powierzchni 223 m2 posadowiony na pięknej, , zielonej działce o powierzchni 1270 m2 ze wspaniałym tarasem do odpoczy...

Opacz-Kolonia (Mazowieckie, gm. Michałowice)

4 600 000 PLN (20 628 zł/m2)

6
-
223 m2
2024
15873201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27513577 15873201 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 4 pokojowy Apartament o powierzchni 72 metrów z wygodną loggią położony w idelanej lokalizacji tuż przy Parku na Powiślu w Warsz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 340 000 PLN (32 500 zł/m2)

4
-
72 m2
-
15839177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26744216 15839177 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy komfortowy apartament o powierzchni 49 metrów położony w nowoczesnym apartamentowcu przy ul.Fabrycznej na Powiślu.To idealna propozycja dla Singla lub Pary ceniącej jakość, komfort, funkcjon...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (26 939 zł/m2)

2
-
49 m2
2010
15823059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26622047 15823059 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwustronny, wykonany w najwyższej jakości materiałów 3 pokojowy Apartament o powierzchni 60 m2 w prestiżowej inwestycji S place na Żoliborzu.To doskonała propozycja dla pary lub rodziny ceniącej jakość, funkcj...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 740 000 PLN (29 000 zł/m2)

3
-
60 m2
2017
15893314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27907009 15893314 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 5 pokojowy apartament o powierzchni 99.35 metrów z cudowny, zielonym ogrodem o powierzchni 220 m2 położony w doskonałej lokalizacji na w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 450 000 PLN (24 660 zł/m2)

5
-
99.35 m2
2017
15883860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27680447 15883860 JEDYNY DOSTĘPNY W ART GARDEN NAJWIĘKSZY DOM Z NAJWIĘKSZĄ DZIAŁKĄ I Z NAJLEPSZĄ EKSPOZYCJĄ.JAKO JEDYNY BĘDZIE MIAŁ BASEN I OPRÓCZ 2 GARAŻY W BRYLE DOMU + DODATKOWE PODJAZD NA 6 AUT.WYPROWADZENIA POD KLIMATYZACJĘ I OGRZEWANIE PODŁOGOWE.Mam przyjemność ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 000 PLN (34 783 zł/m2)

7
-
345 m2
2025
15883861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27680444 15883861 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny Segment o powierzchni 146 m2 w stanie deweloperskim z garażem wykonany w wysokiej jakości materiałów na nowoczesnym osiedlu na Targówku w Warszawie.To doskonała propozycja dla Rodziny cenią...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (14 334 zł/m2)

4
-
146.5 m2
2024
15883858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27680443 15883858 Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy, Energooszczędny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym możliwym standardzie o powierzchni 206.78 m2 z pięknym i zadbanym ogrodem o powierzchni 438 m2 położony na kameralnym osiedlu w Dąb...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 590 000 PLN (12 525 zł/m2)

4
-
206.78 m2
2024
15871008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27451926 15871008 Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, słoneczne i ciche 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.5 metra , dwustronne położone w doskonałej lokalizacji na osiedlu Marina Mokotów przy ulicy Przejazd 4.To idealna propozycja dla Singla, Pary lub Ro...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 549 000 PLN (22 613 zł/m2)

3
-
68.5 m2
2006