• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 016

15894102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27923537 15894102 Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 10400m2 położoną w miejscowości Stębark Gmina Grunwald. Działka położona wśród inny działek rolny, cały czas uprawiana. Do sprzedaży przewidziano także inne działki rolne w wysokiej kulturze...

Stębark (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grunwald)

62 000 PLN

-
-
10400 m2
-
15894101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokoje / 1 piętro oś Kopernik 27923535 15894101 Nieruchomości ApartamentMałgorzata Świetłowicz    tel. 793 775 800                Mieszkanie 3 pokoje 57 m2 1 piętro oś Kopernik Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 57 m², położone na 1. piętrze w zadbanym, 10‑piętrowym bloku ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

370 000 PLN (6 066 zł/m2)

3
1
61 m2
1978
15737672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 5 km od morza z WZ i projektem 24888264 15737672 Zapraszam do zakupu pięknej działki położonej w spokojnej miejscowości Będzinko (Zachodniopomorskie).Zaledwie 5 km od morza,(8-10 min)Idealna lokalizacja dla osób szukających spokoju, natury i jednocześnie wygodnego dostępu do niezbędnej infrastruktu...

Będzinko (Zachodniopomorskie, gm. Będzino)

165 000 PLN

-
-
1040 m2
-
15894099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27923534 15894099 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie,Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem rejon ul. Bobrzyńskiego, Ruczaj, KrakówOferujem...

Kraków (Kraków) (Małopolskie, gm. Kraków)

629 000 PLN (13 674 zł/m2)

2
1
46 m2
2005
15803119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26287719 15803119 Przedstawiamy ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 25,5 m², położonej tuż przy Placu Zwycięstwa. To idealna propozycja dla inwestora, a także dla osób szukających swojego pierwszego mieszkania w przystępnej cenie. Dzięki doskonałej lokalizacji ni...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

210 000 PLN (9 040 zł/m2)

1
1
23.23 m2
1910
15490651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19751645 15490651 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Urzędniczej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż wyjątkowy apartament okolice Parku Krakowskiego, Krak...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 675 000 PLN (25 000 zł/m2)

3
-
67 m2
1941
15886083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27747079 15886083 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie,Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, w pobliżu ul. Na Błonie.Oferujemy mieszkanie o powierzchn...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

705 000 PLN (17 625 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15881174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27625008 15881174 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Litewskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie okolice Alejek Grottgera.Oferujemy mieszkanie o ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

480 000 PLN (21 818 zł/m2)

1
1
22 m2
1960
15871672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27473211 15871672 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bogusławskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 30,5 m po remoncie, Stare M...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

736 000 PLN (24 533 zł/m2)

2
-
30 m2
1930
15868762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27390202 15868762 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bulwarowej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Kraków, Huta, lata 50-te, budown...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (14 563 zł/m2)

3
1
48 m2
1956
15859038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27160966 15859038 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Placu Centralnego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie w Krakowie, rejon Placu Centralnego, Hut...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

519 000 PLN (11 043 zł/m2)

3
1
47 m2
1956
15827511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26639329 15827511 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu pętli tramwajowej Krowodrza Górka.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią.Ofer...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

659 000 PLN (14 021 zł/m2)

3
1
47 m2
1976