• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 991

15717122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24524026 15717122 Działka położona w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu nowe zabudowy jednorodzinnej. Działka położona na wzniesieniuGaz przy działce, woda, prąd i kanalizacja w odl. ok. 70-80m. Teren objęty aktualnym planem zagospodarowania terenu (pow. zabud. ma...

Koleczkowo (Pomorskie, gm. Szemud)

703 080 PLN (280 zł/m2)

-
-
2511 m2
-
15693448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24066191 15693448 Nowoczesne mieszkania w Rumi w otoczeniu zieleniKupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC.Zalety:- Mieszkanie w pełnym standardzie deweloperskim, słoneczne, usytuowane na parterze, z tarasem i ogrodem.- Wysoka funkcjonalność części wspólnych, prze...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

371 076 PLN (9 515 zł/m2)

2
1
39 m2
2026
15682251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23872852 15682251 Nad samym morzem. Kameralna nieruchomość w rzadko spotykanej lokalizacji - furtka ze wspólnego ogrodu prowadzi wprost na plażę.Obiekt posadowiony jest na ogrodzonej działce o powierzchni 1436 m2, na której m.in. został urządzony wspólny ogród oraz pr...

Rewa (Pomorskie, gm. Kosakowo)

2 490 000 PLN (31 923 zł/m2)

2
-
78 m2
2024
15669565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23614554 15669565 Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny, 2-pokojowy lokal w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 49,22 m² znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku, którego zakończenie bud...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

905 648 PLN (18 483 zł/m2)

2
1
49 m2
2026
15664172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23544567 15664172 Z przyjemnością prezentujemy Państwu wygodny, 1-pokojowy apartament w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 31,71 m² znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku, którego zakończenie bu...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

624 687 PLN (20 151 zł/m2)

1
1
31 m2
2026
15646171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23214917 15646171 Nad samym morzem. Kameralna nieruchomość w rzadko spotykanej lokalizacji - furtka ze wspólnego ogrodu prowadzi wprost na plażę.Rewa jest niewielką miejscowością turystyczną, z dwóch stron - północnej i wschodniej - bezpośrednio graniczącą z morzem i ...

Rewa (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 213 000 PLN (25 809 zł/m2)

2
-
47 m2
2024
15532124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20635387 15532124 Nowa oferta! Ponad 20 działek wydzielonych w Dobrzewinie, na granicy Warzna i Dobrzewina przy ul. ŁĄKOWEJ i Topolowej.Idealna inwestycja jako lokata kapitału. Obecnie prąd na skraju terenu, z którego wydzielono działki. Woda ok. 350m, gaz ok. 500m; c...

Dobrzewino (Pomorskie, gm. Szemud)

287 200 PLN (200 zł/m2)

-
-
1436 m2
-
15513205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20191801 15513205 Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny, 3-pokojowy apartament w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 51 m² znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku, którego zakończenie b...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 133 407 PLN (18 890 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15404441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17785899 15404441 Nowa oferta! Ponad 20 działek wydzielonych w Dobrzewinie, na granicy Warzna i Dobrzewina przy ul. ŁĄKOWEJ i Topolowej.Idealna inwestycja jako lokata kapitału. Obecnie prąd na skraju terenu, z którego wydzielono działki. Woda ok. 350m, gaz ok. 500m; c...

Dobrzewino (Pomorskie, gm. Szemud)

259 200 PLN (200 zł/m2)

-
-
1296 m2
-
15117573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 10230976 15117573 Nieruchomość inwestycyjna!!! Miejscowość Łebno, gmina Szemud, powiat wejherowski, województwo pomorskie, działka rolna na sprzedaż.Parkkompleks handlowo-usługowy, zabudowa mieszkalno usługowa, działalność nie uciążliwa produkcyjna, powierzchnia hali ...

Łebno (Pomorskie, gm. Szemud)

5 500 000 PLN (92 zł/m2)

-
-
59783 m2
-
12781900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 1094144 12781900 Działka rekraacyjna położona w malowniczej kaszubskiej miejscowości Sitno działka o powierzchni 684 m2. Zabudowa letniskowa z możliwością domu całorocznego. Działka położona blisko Parku Krajobrazowego, oraz około 400m do jeziora Sitno..Działka posia...

Sitno (Pomorskie, gm. Kartuzy)

170 000 PLN (249 zł/m2)

-
-
684 m2
-
14775621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20746 14775621 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 848 m2 znajdująca się w miejscowości Sznurki gm. Chmielno. Otoczenie nieruchomości stanowi las, pola oraz jezioro oddalone o ok. 500 metrów, widoczne z terenu działki. Do Chmielna odległość wynosi ok. 6 k...

Sznurki (Pomorskie, gm. Chmielno)

370 000 PLN (130 zł/m2)

-
-
2848 m2
-