• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 982

15884936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Fantastyczne gniazdko na Sadybie 27714660 15884936 Sadyba Widok na Park Dygata 2 pokoje po remoncie Klimatyzacja TramwajLOKALIZACJA, Z KTÓREJ NIE CHCE SIĘ WYPROWADZAĆMieszkania na Sadybie, zwłaszcza dwupokojowe z taką panoramą, pojawiają się w sprzedaży niezwykle rzadko. Przedstawiamy ofertę cich...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

739 000 PLN (23 094 zł/m2)

2
1
32 m2
1974
15884608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4-pokojowe ( komórka i parking w cenie) GOTOWE 27706557 15884608 BEZ PCCBEZ PODATKUGOTOWE DO ODBIORUPolecam atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe (stan deweloperski) usytuowane na nowoczesnym osiedlu w podwrocławskich Siechnicach.Cena obejmuje przynależne miejsce parkingowe i komórkę lokatorską na piętrze, na którym zn...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

699 208 PLN (10 436 zł/m2)

4
1
67 m2
2026
15881180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny segment 183 m2_garaż_ogródek_Łomianki 27625309 15881180 Przestronny, nowoczesny segment z pięknym poddaszem, ogródkiem i garażem w podwarszawskich Łomiankach Idealny do celów mieszkaniowych nawet dla dużej rodziny.  Duże wysokie poddasze to miejsce na pracownię, fitness, dodatkowe sypialnie lub prowadzeni...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 490 000 PLN (8 142 zł/m2)

6
2
183 m2
2021
15877800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne, otoczone zielenią, widok na park 27579079 15877800 BEZ PROWIZJIBEZ PCCGOTOWE DO ODBIORUWyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na park!Szukasz przestronnego mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie świetnie skomunikowanego z centrum?To miejsce spełni Twoje oczekiwania!MI...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 860 PLN (11 731 zł/m2)

4
1
75 m2
2026
15876190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
98 mkw. 2 poziomowe (5 pok.). Ogród. 2 x parking 27532545 15876190 Zakup prosto od  Dewelopera.Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.Piękne Nowoczesne - 2-pozimowe mieszkanie z ogrodem i 2 miejscami parkingowymi.Może funkcjonować jak 2 ni...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

799 000 PLN (6 948 zł/m2)

5
1
115 m2
2026
15867310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki z WZ - dom jednorodzinny w sercu Bieszczad 27343517 15867310 Na sprzedaż oferujemy działkę z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego położoną w malowniczej Osławicy, w otoczeniu wyjątkowo przyrodniczych terenów Beskidów i Bieszczad. Nieruchomość znajduję się w spokojnej, niezwykle zielonej ...

Osławica (Podkarpackie, gm. Komańcza)

310 000 PLN

-
-
1550 m2
-
15866909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny apartament nad morzem 27331382 15866909 Nowoczesny apartament premium nad morzem Stegna taras 8,5 m² strefa wellness i basenyNa sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 35,33 m², położony w prestiżowej inwestycji Bursztynowe Apartamenty w Stegnie. Lokal znajduje się na 2 piętrze i po...

Stegna (Pomorskie, gm. Stegna)

920 000 PLN (26 286 zł/m2)

2
1
35 m2
2024
15866102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM W SOSNACH 27311608 15866102 DOM W SOSNACH - wyjątkowe siedlisko w sercu Mazur, w otulinie Puszczy PiskiejJeśli marzysz o miejscu, gdzie poranki pachną lasem, a ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków i szum sosen — ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż wyjątkowy dom p...

Świętajno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świętajno)

869 000 PLN (4 994 zł/m2)

5
1
174 m2
2024
15865938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatni, gotowy do odbioru. Wysoki standard. 27306059 15865938 BEZ PCCBEZ PROWIZJIPolecam 5-pokojowy dom  z garażem w zabudowie szeregowej. To już ostatni wolny segment.Powierzchnia działki: 187 m2ATUTY:Podwyższony standard wykończenia:-panele fotowoltaiczne-klimatyzacja w każdym pokoju-ogrzewanie podłogowe (par...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 350 000 PLN (9 854 zł/m2)

5
2
137 m2
2026
15863661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad jeziorem 27254046 15863661 Prezentujemy nowo wybudowany dom w malowniczo położnej miejscowości Jabłonka nad jeziorem Omulew. Działka ma powierzchnię 3532 m2. Dom idealny dla rodziny bądź pod wynajem. Na parterze jest przestronny salon z kuchnią, dwie sypialnie, łazienka. Na pi...

Jabłonka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

740 000 PLN (3 874 zł/m2)

7
2
191 m2
2022
15805555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26309890 15805555 OKAZYJNA CENA za mieszkanie w centrum Wrzeszcza - tętniącej życiem dzielnicy Gdańska z doskonałą dostępnością do komunikacji miejskiej( tramwaje, autobusy) zapewniającej doskonałe połączenia z resztą Trójmiasta - szybki dojazd do centrów biurowych , ...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

950 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
2
95 m2
-
15501249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 19951899 15501249 Oferujemy na sprzedaż halę produkcyjną oddaną do użytkowania w 2016 r.Lokalizacja: obrzeża aglomeracji śląskiej, pomiędzy Bytomiem a Gliwicami, wjazd na autostradę A1 i DK 78 w odległości 3 km, DK94 - 150 m.Budynek posadowiony na działce o pow. 5038 ...

Wieszowa (Śląskie, gm. Zbrosławice)

7 900 000 PLN (4 788 zł/m2)

4
-
1650 m2
2016