• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 993

15760651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25362918 15760651 Działki położone są w Rybniku, w rejonie ul. Zamenhofa o powierzchni 38575 m², w skład których wchodzą działki gruntu 325439, 37, 73840, 38, 326132, 73940, 325932, 69891, 70092, 69395, 73740, zapisane w księdze wieczystej GL1Y001394793 . S...

Rybnik (Niedobczyce) (Śląskie, gm. Rybnik)

800 000 PLN (21 zł/m2)

-
-
38575 m2
-
15760654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25362914 15760654 Nieruchomość gruntowa zabudowana w niewielkiej części parkingiem. Kształt działki o nieregularnym kształcie. Teren nieruchomości porośnięty w niewielkim stopniu drzewami i krzewami. Dojazd do nieruchomości realizowany poprzez ul. Ś...

Świerklany (Śląskie, gm. Świerklany)

80 000 PLN (22 zł/m2)

-
-
3589 m2
-
15760069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25349893 15760069 Nieruchomość położona w Jastrzębiu-Zdroju w rejonie ul. Górniczej, obejmuje działkę gruntu oznaczoną numerem 148824 o pow. 6322 m2 zapisana w księdze wieczystej GL1J000476856. Działka jest położona na terenie płaskim o ...

Jastrzębie-Zdrój (Os. pionierów) (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

566 000 PLN (90 zł/m2)

-
-
6322 m2
-
15760073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25349890 15760073 Nieruchomości gruntowe niezabudowane, na które składają się następujące działki: - nr 1639148 o powierzchni 684.00 m2; - nr 1637148 o powierzchni 5 450.00 m2; - nr 1635148 o powierzc...

Świerklany (Śląskie, gm. Świerklany)

629 420 PLN (22 zł/m2)

-
-
28610 m2
-
15759883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25345944 15759883 Nieruchomość ma kształt nieregularnego wieloboku. Jej centralna część jest zabudowana budynkiem przemysłowym - wieżą szybową wraz z halą nadszybia, które w przeszłości stanowiły szyb wyciągowy Jedłownik II byłej KWK „Anna” w Pszowie. Teren ...

Wodzisław Śląski (jedłownik osiedle) (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

1 680 000 PLN (489 zł/m2)

-
-
3434 m2
-
15758765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25329049 15758765 Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 427424 o powierzchni 320 m², położonej w Czechowicach-Dziedzicach w rejonie ul. Nad Białką, zapisanej w księdze wieczystej KA1P000534801 prowadzonej przez Są...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

17 500 PLN (55 zł/m2)

-
-
320 m2
-
15758105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25313228 15758105 lokal mieszkalny nr 12 o powierzchni 35,15 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 46 wraz z udziałem wynoszącym 36910 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim s...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

47 000 PLN (1 343 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15756336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25251297 15756336 lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 44,78 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Piotra Czajkowskiego 4 wraz z udziałem wynoszącym 16010 000 w częściach wspólnych budynku oraz tak...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

58 000 PLN (1 318 zł/m2)

1
-
44 m2
-
15756340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25251292 15756340 nr ogłoszenia: AZMDM189202509-25 lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 38,19 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Hugona Kołłątaja 16 wraz z udziałem wynosząc...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

71 000 PLN (1 868 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15756339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25251291 15756339 lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 53,97 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Stalmacha 1 wraz z udziałem wynoszącym 25710000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udz...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

101 000 PLN (1 906 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15753969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25221032 15753969 Lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 50,99 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Młodzieżowej 9 wraz z udziałem wynoszącym 22910 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

86 000 PLN (1 720 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15753968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25221029 15753968 lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 56,11 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 46 wraz z udziałem wynoszącym 62110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sam...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 464 zł/m2)

2
-
56 m2
-