• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 989

15844166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26822055 15844166 Znak: GN.6840.20.2025.IG Końskie, dn. 20.02.2026 r. OGŁOSZENIE O DRUGIM PRZETARGU Burmistrz Miasta i Gminy Końskie działając na podstawie uchwały Rady Miejskiejw Końskich Nr XII672007 z dnia 28 czerwca...

Końskie (Świętokrzyskie, gm. Końskie)

85 000 PLN (1 604 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15832984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26715334 15832984 OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk oferuje do sprzedaży: 1. Prawo własności do nieruchomości gruntowej złożonej z działek położonych w Zubrzycy Dolnej w Gminie Jabłonka o numerach ewidencyjnych 34942, ...

Jabłonka (Małopolskie, gm. Jabłonka)

16 500 PLN (34 zł/m2)

-
-
480 m2
-
15822631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625312 15822631 Nieruchomość położona w Piekarach Śląskich przy ul. Gen. J. Ziętka o powierzchni 13054 m² w skład której wchodzi działka nr 291681 zapisanej w księdze wieczystej GL1T000403585. Działka gruntu w kształcie nieregularnego wi...

Piekary Śląskie (Szarlej) (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

2 400 000 PLN (184 zł/m2)

-
-
13054 m2
-
15794740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26078664 15794740 Syndyk sprzeda nieruchomości – II próba sprzedaży Udział w wysokości 1216 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 7 o funkcji mieszkalnej, położonej w Sulechowie przy Al. Niepodległości nr 17 składającej się ...

Sulechów (Lubuskie, gm. Sulechów)

79 275 PLN (2 734 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15789590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25945223 15789590 Nieruchomość znajduje się w północnej części miejscowości Rudziczka, w gminie Suszec, w granicach parku krajobrazowego „Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich”, u podnóża budowli z mas skalnych i ziemnych odpadów...

Suszec (Śląskie, gm. Suszec)

560 000 PLN (70 zł/m2)

-
-
7957 m2
-
15782437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25843022 15782437 Nieruchomość położona w Piekarach Śląskich w rejonie ul. Sadowskiego o powierzchni 34623 m² w skład której wchodzi działka nr 144485 zapisana w księdze wieczystej GL1T000033058. Nieruchomość niezabudowana o kształcie nier...

Piekary Śląskie (Dąbrówka wielka) (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

500 000 PLN (14 zł/m2)

-
-
34623 m2
-
15777032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25727653 15777032 lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni 51,93 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Piotra Czajkowskiego 16 wraz z udziałem wynoszącym 24110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

80 000 PLN (1 569 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15776741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25716529 15776741 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 39,86 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Małgorzatki 12 wraz z udziałem wynoszącym 10310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w praw...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

56 000 PLN (1 436 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15762933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25414860 15762933 Nieruchomość składa się z dwóch działek o nr 16138 o pow. 106 m2 oraz nr 28871 o pow. 202 m2, które położone są w Sosnowcu w rejonie ul. Szymanowskiego. Działki kształtem przypomina trójkąt. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji ...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

77 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
308 m2
-
15762022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25397452 15762022 Nieruchomość położona w Gliwicach przy ul. Błonie o powierzchni 2420 m², w skład której wchodzi działka gruntowa niezabudowana nr 3093 zapisana w księdze wieczystej GL1G000425390. Działka porośnięta trawą, krzewami i drze...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

250 000 PLN (103 zł/m2)

-
-
2420 m2
-
15760739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25365511 15760739 Nieruchomości tworzą kompleks 100 graniczących ze sobą działek o łącznej powierzchni 272.496 m2. Działki w większości leżą na terenie płaskim, w części są ogrodzone. Tereny działek o numerach: 4275152, 4271146, 426792, 4275152, 201478, 3470...

Suszec (Śląskie, gm. Suszec)

28 600 000 PLN (105 zł/m2)

-
-
272496 m2
-
15759971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25347212 15759971 NIeruchomość ma kształt nieregularny zbliżony do prostokąta. zabudowana budynkiem przemysłowym b. rozdzielni elektroenergetycznej. Nieruchomość nie posiada bezpośredniego dostępu do drogi publicznej. Nieruchomość zlokalizowana jest w Wodzis...

Wodzisław Śląski (Wilchwy) (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

450 000 PLN (985 zł/m2)

-
-
457 m2
-