• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 560

15887286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27780240 15887286 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Żuromińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 26,5m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej kuc...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

445 000 PLN (16 792 zł/m2)

1
1
26.5 m2
1976
15887280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27780236 15887280 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Popularnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,89m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-łazienki...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

645 000 PLN (15 774 zł/m2)

1
1
40.89 m2
2020
15887285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27780231 15887285 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Świętokrzyskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 25 piętrowym budynku. Rok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27,60 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (28 623 zł/m2)

1
1
27.6 m2
1969
15888570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816818 15888570 Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,60 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu Eskadra.Układ mieszkania:przestronny salon z wyjściem na balkonoddzielna, ustawna...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (18 548 zł/m2)

2
1
42 m2
2014
15887258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779531 15887258 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. GawotaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70m2 składa się z:-salonu z wyjściem na balkon,-otwartej ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 000 PLN (14 986 zł/m2)

3
1
70 m2
2009
15887233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27779345 15887233 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Puławskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67 m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-czterech poko...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (14 776 zł/m2)

4
1
67 m2
1975
15887221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779339 15887221 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Władysława Syrokomli BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z:-Salonu z wyjściem na ba...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

835 000 PLN (14 911 zł/m2)

3
1
56 m2
1976
15887237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27779328 15887237 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. PowstańcówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,1m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej kuchni...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

490 000 PLN (13 960 zł/m2)

1
1
35.1 m2
2014
15887228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27779325 15887228 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. UmińskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:-dwóch po...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (16 667 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15887255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779322 15887255 3 pokojowe mieszkanie ul. Solec ŚródmieścieBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61 m2Mieszkanie składa się z: - Salonu z aneksem kuchennym - 2 komfortowe sypi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (32 787 zł/m2)

3
-
61 m2
2012
15887202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27779315 15887202 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. BrunaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,20m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-łazienki,...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

725 000 PLN (19 489 zł/m2)

1
1
37.2 m2
1968
15886736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27766011 15886736 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Grzybowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28m2 składa się z:- salonu, - sypialni (drzwi z ko...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (23 179 zł/m2)

1
1
28 m2
1975