• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 497

15807922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26382883 15807922 Grunt, działka Lamki, Gmina Ostrów Wielkopolski, powiat ostrowski, działka. Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 963 mkw, położoną w miejscowości Lamki, gmina Ostrów Wielkopolski. To idealna propozycja dla osób marzących o budowi...

Lamki (Okolice ostrowa wielkopolskiego) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

139 000 PLN

-
-
963 m2
-
15752598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25170294 15752598 KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ!APARTAMENT Z WIDOKIEM NA RZEKĘ,CAŁOROCZNY Z KLIMATYZACJĄ, BALKONEM I MIEJSCEM GARAŻOWYM ORAZ DOSTĘPEM DO BASENU, SAUNY I SALI FITNESS! Apartament składa się z dwóch pokoi, łazienki korytarza balkonu oraz tarasu. Apartament spr...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

780 000 PLN (18 396 zł/m2)

2
1
42.4 m2
2023
15469373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 19260776 15469373 Pięknie położona działka o pow. 3 182 m2 przy granicy z lasem -otulina Puszczy Goleniowskiej.Położona w pobliżu miejscowości Komarowo, oddalonej o około 4 km od północnych brzegów jeziora Dąbie i 4 km od drogi ekspresowej łączącej Świnoujście z Berli...

Komarowo (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

65 000 PLN

-
-
3182 m2
-
15469387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 19260759 15469387 Pięknie położona działka o pow. 3 182 m2 przy granicy z lasem -otulina Puszczy Goleniowskiej.Położona w pobliżu miejscowości Komarowo, oddalonej o około 4 km od północnych brzegów jeziora Dąbie i 4 km od drogi ekspresowej łączącej Świnoujście z Berli...

Komarowo (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

65 000 PLN

-
-
3182 m2
-
15894634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy biznes w samym sercu Gdańska!! 27947032 15894634 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie o pow. 39,10m2 w zabytkowej kamienicy w sercu Gdańska przy ul. Przyokopowej.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:-bliskość Motławy i Starego Miasta-ustawne pokoje,-no...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

789 000 PLN (20 231 zł/m2)

2
1
39 m2
1918
15894467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27942778 15894467 Działka w Tanowie.Na sprzedaż działka w Tanowie ( gm. Police woj. zachodniopomorskie) - 1200 m2.Działka rolna z planem zagospodarowania przestrzennego.Możliwa zabudowa wolnostojąca , powierzchnia zabudowy do 20% powierzchni działki , wysokość do 2 ko...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

350 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15893995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27922697 15893995 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Handlowej w Dynowie. Z uwagi na lokalizację jest to doskonała propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania inwestycyjnego, jak i dl...

Dynów (Podkarpackie, gm. Dynów)

260 000 PLN (4 319 zł/m2)

2
1
60.2 m2
1959
15890507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal w super lokalziacji! 27879009 15890507 Sprzedaż prawa do umowy dzierżawyPo więcej informacji zapraszam do kontaktuLOKALIZACJA: Ulica Jaśkowa Dolina dzielnica Wrzeszcz to prestiżowa, zielona i spokojna lokalizacja, a jednocześnie świetnie skomunikowana: szybki dojazd do centrum Wrzeszcza, ...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

250 000 PLN (7 353 zł/m2)

11
-
34 m2
2005
15887092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27776684 15887092 Na sprzedaż2 pokojowe mieszkanie z balkonem w Gryfinie przy ulicy Krasińskiego.Położone na zielonym osiedlu , z licznymi miejscami parkingowymi, placem zabaw i sklepami.Oferta skierowana również do obywateli spoza UE.Mieszkanie -49,50 składa się z 2...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

350 000 PLN (7 071 zł/m2)

2
-
49.5 m2
1930
15881173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27625000 15881173 Elegancka rezydencja w spokojnej, zielonej okolicy Granicy, tuż przy Komorowie. Z przyjemnością prezentuję wyjątkową rezydencję położoną w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych lokalizacji pod Warszawą - Granicy, tuż przy Komorowie, ...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

5 600 000 PLN (10 238 zł/m2)

8
3
547 m2
2000
15841465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26789890 15841465 Klimatyczne na poddaszu 3 pokojowe mieszkanie położone w Zgorzelcu, w środkowej części ulicy Czachowskiego. Mieszkanie po częściowym remoncie. Położone jest na IV piętrze. W pomieszczeniach występują skosy nadające nieruchomości przytulny klimat. ...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

310 000 PLN (5 167 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15830602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26675317 15830602 Atrakcyjnie położona działka budowlana położona we wsi Trójca w bliskiej odległości - ok. 5 km - od Zgorzelca. Południowa granica działki ma bezpośredni dostęp do drogi krajowej nr 30 łączącej m. innymi Zgorzelec z Jelenią Górą. Z drogi tej ...

Trójca (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

150 000 PLN

-
-
1500 m2
-