• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 499

15711562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24405368 15711562 Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Żdżar, ul. Polna w gminie Kotuń.Działka o numerze ewidencyjnym 60211 o powierzchni 1665m2.Główne wymiary działki 39m x 42m.Warunki zabudowy dla budynku jednorodzinnego, ze zbiornikiem na nieczystości ciekł...

Żdżar (Mazowieckie, gm. Kotuń)

149 000 PLN (89 zł/m2)

-
-
1665 m2
-
15693017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24057186 15693017 Na sprzedaż dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej położony w centrum Chorzel. Nieruchomość wyróżnia się podwyższonym standardem wykończenia oraz idealnym stanem technicznym. Dwa niezależne źródła ogrzewania (gaz oraz paliwa stałe), a także kominek. ...

Chorzele (Mazowieckie, gm. Chorzele)

579 000 PLN (2 316 zł/m2)

9
2
250 m2
1982
15687488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23965476 15687488 Na sprzedaż duże, słoneczne i ustawne mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 74m2.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, 3-piętrowego bloku z pustaka przy ul. Poznańskiej w Siedlcach.Mieszkanie charakteryzuje się idealnym rozkładem. Znajduje się w ni...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

536 000 PLN (7 243 zł/m2)

3
1
74 m2
1995
15666101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584668 15666101 Dom wolnostojący w malowniczym miejscu - Szczecinki, powiat oleckiSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w urokliwej, spokojnej miejscowości Szczecinki, w powiecie oleckim – idealne miejsce dla osób ...

Szczecinki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

190 000 PLN (1 267 zł/m2)

2
-
150 m2
2010
15654121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23365311 15654121 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5864 m², położona w atrakcyjnej, usługowej części Ostrołęki – zaledwie 2 km od centrum miasta.Działka uzbrojona jest we wszystkie niezbędne media: prąd, wodę, gaz oraz kanalizację, co znacząco ułatwia re...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

1 100 000 PLN (188 zł/m2)

-
-
5864 m2
-
15626052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22732588 15626052 Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej, malowniczej okolicy, niedaleko rzeki. To doskonałe miejsce dla osób ceniących bliskość natury i komfort życia z dala od miejskiego zgiełku.Atuty nieruchomości:Bliskość rzeki – idealne miejsce na spa...

Chyliny (Mazowieckie, gm. Szelków)

167 000 PLN (115 zł/m2)

-
-
1458 m2
-
15626053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22732587 15626053 Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej, malowniczej okolicy, niedaleko rzeki. To doskonałe miejsce dla osób ceniących bliskość natury i komfort życia z dala od miejskiego zgiełku.Atuty nieruchomości:Bliskość rzeki – idealne miejsce na spa...

Chyliny (Mazowieckie, gm. Szelków)

130 000 PLN (125 zł/m2)

-
-
1043 m2
-
15604887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22295974 15604887 Nieruchomość leśna z drzewostanem sosnowym w wieku ok 40 lat. Sąsiedztwo stanowią podobne nieruchomości leśne.  Działka w kształcie prostokąta.Nieruchomość położona na terenie miejscowości gminnej, w odległości ok 16 km od miasta powiatowego. Doskona...

Jednorożec (Mazowieckie, gm. Jednorożec)

80 000 PLN (6 zł/m2)

-
-
14127 m2
-
15519399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 20362734 15519399 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Siedlcach - ul. Starowiejska.Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 99 m², usytuowane na 4. i 5  piętrze w atrakcyjnej lokalizacji w Siedlcach. Idealna propozycja dla rodzin oraz o...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

629 000 PLN (6 354 zł/m2)

6
2
99 m2
1999
15513063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20186575 15513063 Działka inwestycyjna na terenie Makowa Mazowieckiego, położona przy drodze krajowej łączącej Maków Mazowiecki z Przasnyszem. Nieruchomość idealnie nadaje się do celów zabudowy komercyjnej. Może być wykorzystana jako siedziba firmy, do zabudowy biurow...

Maków Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Maków Mazowiecki)

145 000 PLN (92 zł/m2)

-
-
1579 m2
-
15448939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18795988 15448939 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużej działki budowlano - rolnej w miejscowości Teodorów. Nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 6978m2 składa się z dwóch działek 1802 i 1812. Bezpośrednio do nieruchomości prowadzi zjazd z drogi gminnej, kt...

Teodorów (Mazowieckie, gm. Skórzec)

299 900 PLN (43 zł/m2)

-
-
6978 m2
-
15441849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18639589 15441849 Działka inwestycyjna z możliwością zabudowy usługowej i mieszkaniowej położona przy drodze o nawierzchni asfaltowej w strefie gospodarczej Przasnysza. Po drugiej stronie ulicy znajdują się media. Bardzo dobre miejsce na budowę firmy (zakładu usługowe...

Karwacz (Mazowieckie, gm. Przasnysz)

150 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1900 m2
-