• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 486

15887336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780864 15887336 Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, przy ul. Chrobrego w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 29.1m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Salon z aneksem kuchennym-Sypialnia-Łazienka-PrzedpokójDodatkowo do l...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

207 000 PLN (7 138 zł/m2)

2
1
29 m2
1970
15882068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27656127 15882068 Nieruchomość wyróżnia się bardzo przemyślanym układem pomieszczeń, który zapewnia komfort codziennego użytkowania. Przestronny salon z ekspozycją wschodnią gwarantuje przyjemne poranne światło i naturalne doświetlenie wnętrza. Sypialnia oraz kuchnia ...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

190 000 PLN (5 135 zł/m2)

2
1
37 m2
1979
15881775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27648813 15881775 MALOWNICZA POSIADŁOŚĆ W HENRYKOWIE. Bardzo malowniczo i kameralnie położona, ekskluzywna posiadłość z basenem oddalona 12 km od Pałacu Kultury w Warszawie - Henrykowie – Wiśniewie.Dom jest bardzo funkcjonalnie zaprojektowany, co wpływa na k...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
2
250 m2
1998
15881598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27640673 15881598 Atrakcyjne działki budowlane na sprzedaż 7 km od Bolesławca - została ostatnia w tak korzystnej cenie!Biuro Metrohouse oferuje na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane, zlokalizowane zaledwie 7 km od Bolesławca - w miejscowości Brzeźni...

Brzeźnik (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

110 000 PLN (81 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15878215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27591303 15878215 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3050 m², położona w malowniczej miejscowości Janowice Wielkie.Nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną- 2MN- co czyni ją idealnym miejscem zarówno na budowę wymarzon...

Janowice Wielkie (Dolnośląskie, gm. Janowice Wielkie)

250 000 PLN (82 zł/m2)

-
-
3052 m2
-
15868016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27361860 15868016 NA SPRZEDAŻ: Wyjątkowa posiadłość w centrum Kałuszyna Komfort, przestrzeń i ogromny potencjał biznesowyMamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną nieruchomość położoną w samym sercu Kałuszyna. Ta starannie zagospodarowana posiadłość o powierzch...

Kałuszyn (Mazowieckie, gm. Kałuszyn)

1 159 000 PLN (5 599 zł/m2)

7
2
207 m2
1995
15867989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27360484 15867989 Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny, położony w spokojnej i cichej części Białogard – ul. Lutyków.Dom wybudowany w 2019 roku, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.Projekt ARCHON Jabłonki 4, wybudowany w technologii szkiele...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

1 198 000 PLN (8 437 zł/m2)

5
1
142 m2
2019
15867112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27335380 15867112 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m², położone w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy Zarębskiej w Chorzelach. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.Mieszkanie wyróżnia się bardzo dobrym rozkładem p...

Chorzele (Mazowieckie, gm. Chorzele)

190 000 PLN (4 318 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15866032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27308120 15866032 WYJĄTKOWA OKAZJA INWESTYCYJNA IDEALNY TEREN POD OSIEDLE DOMÓWSzukasz gruntu, który zagwarantuje szybki zwrot z inwestycji? Ta oferta to prawdziwa gratka dla dewelopera, który chce sprawnie zrealizować projekt osiedla domów jednorodzinnych.Lokalizacja...

Nowe Opole (Mazowieckie, gm. Siedlce)

2 040 000 PLN (263 zł/m2)

-
-
7745 m2
-
15864413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27267284 15864413 Przestronne mieszkanie położone w ścisłym centrum Przasnysza, przy ulicy Rynek. Nieruchomość usytuowana na drugim piętrze zapewnia wyjątkowy widok bezpośrednio na serce miastaMieszkanie daje wiele możliwości aranżacyjnych idealne zarówno dla rodziny...

Przasnysz (Mazowieckie, gm. Przasnysz)

260 000 PLN (3 824 zł/m2)

2
1
68 m2
1920
15864063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27264267 15864063 Luksusowy apartament dwupoziomowy Royal Tulip Sand 90,7 m² + taras topowa lokalizacja – blisko morzaNa sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament nr 410, położony na 4. (ostatnim) piętrze prestiżowego kompleksu Royal Tulip Sand – jednej z najbard...

Kołobrzeg (Solne zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 198 000 PLN (13 311 zł/m2)

3
-
90 m2
2009
15860982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27193873 15860982 NA SPRZEDAŻ JEDEO Z 4 LOKALI MIESZKALNYCH W BYDYNKU WIELORODZINNYM - SZEREGOWYMŚwietna propozycja dla osób szukajacych swojego ' kawałka świata ' w przyzwoitej cenie.Przykładowe mieszkanie ( można pokusić się aby napisać dom ) o powierzchn...

Robakowo (Pomorskie, gm. Luzino)

550 000 PLN (7 746 zł/m2)

4
1
71 m2
2026