• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 554

15893336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27908303 15893336 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! TEL 511 893 075 Polecam ofertę wyjątkowego domu wolnostojącego położonego w nadmorskiej miejscowości Piaski ( gmina Krynica Morska, powiat nowodworski, obręb Nowa Karczma, u...

Krynica Morska (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

3 290 000 PLN (16 049 zł/m2)

12
6
205 m2
2010
15885838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27742946 15885838 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego w spokojnej miejscowości Przyborowo nad Zalewem Radzyny w bliskiej odległości miejscowości Kaźmierz. Budynek usytuowany w kompleksie nowo powstałych bud...

Szamotuły (Wielkopolskie, gm. Szamotuły)

539 000 PLN (5 133 zł/m2)

5
1
105 m2
2024
15870924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27446520 15870924 REZERWACJA Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji.

 ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji ...

Kostrzyn (Wielkopolskie, gm. Kostrzyn)

659 000 PLN (3 362 zł/m2)

4
2
196 m2
1985
15849610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26976170 15849610 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! Tel 511893075 BARDZO ATRAKCYJNY TEREN ! minuta od centrum Nekli Polecam ofertę działki z warunkami zabudowy o pow. 1167 m2 w miejscowości Kokoszki, Gmina Nekla, powiat wrze...

Nekla (Wielkopolskie, gm. Nekla)

95 000 PLN (81 zł/m2)

-
-
1167 m2
-
15583181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21841946 15583181 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredyto...

Rogoźno (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

189 000 PLN (152 zł/m2)

-
-
1241 m2
-
15894945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27952075 15894945 JEŚLI SZUKASZ SWOJEGO WYMARZONEGO MIEJSCA NAD MORZEM TO WŁAŚNIE JE ZNALAZŁAŚEŚJEŚLI SZUKASZ OKAZJI !!! ABY ZAINWESTOWAC SWÓJ KAPITAŁ I ZARABIAĆ REALNE PIENIĄDZETO RÓWNIEZ WŁAŚNIE JĄ ZNALAZŁAŚEŚOferuję Państwu 2 domki CAŁOROCZNE ( ogrzewanie gazowe ) ...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

900 000 PLN (4 545 zł/m2)

8
2
198 m2
2018
15894944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 27952076 15894944 Niezwykła okazja! Na sprzedaż wyjątkowe gospodarstwo rolne w Gurbie blisko Term Suntago, Mszczonowa i autostrady A2!Szukasz przestrzeni, komfortu i doskonałej lokalizacji? To gospodarstwo spełni Twoje najwyższe oczekiwania! Położone w malowniczej ws...

Gurba (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

1 100 000 PLN (10 577 zł/m2)

3
-
104 m2
-
15894940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 4 pok.z balkonem 11m,BEZ Prowizji i PCC 27952069 15894940 Prestiżowy, 4-pokojowy apartament 93m2 z dużym balkonem - blisko biznesowego serca WoliSzukasz bezkompromisowej przestrzeni, która łączy luksusowy metraż, idealny podział stref oraz doskonałą lokalizację? Ten dwustronny, niezwykle komfortowy apartame...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (15 591 zł/m2)

4
2
93 m2
2026
15884381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27700159 15884381 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Babki Oleckie, zaledwie 3 km od Olecka.Oferta obejmuje:- działkę nr 1075 o powierzchni 3027 m² (wymiary ok. 57 m x 53 m),- dzi...

Babki Oleckie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

150 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
3027 m2
-
15876660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27544377 15876660 Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie Wilanów, 59,8 m², 2 pokoje + loggia, miejsca parkingowe w cenieMieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji warszawskiego Wilanowa. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kam...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (21 186 zł/m2)

2
1
59 m2
2012
15871772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27475050 15871772 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem potencjał aranżacyjny PrzeroślPrzedmiotem sprzedaży jest przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,6 m² (72,45 m² powierzchni całkowitej), usytuowane w spokojnej, zielonej części miejsco...

Przerośl (Podlaskie, gm. Przerośl)

180 000 PLN (2 951 zł/m2)

3
1
61 m2
1992
15868105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27364776 15868105 Chcesz trochę ciszy i natury w mieście? Marzysz o ogródku w centrum miasta? Jest to możliwe. Proponuję mieszkanie 50,26 m2 w budynku wielorodzinnym, z cegły przedwojennej.2 pokoje, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze z oknem, łazienką, ogródkiem oraz ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

290 000 PLN (5 800 zł/m2)

3
1
50 m2
1935