• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 558

15863432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248694 15863432 Nieruchomość zlokalizowana jest w Sosnowcu, w obrębie Porąbka (dzielnica peryferyjna), w rejonie ulicy Grenadierów. Składa się z działek ewidencyjnych nr 25614 o powierzchni 0,2464 ha, nr inw. 7075649 i o nr 25615 o powierzchni 0,3837 ha, n...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

217 100 PLN (34 zł/m2)

-
-
6301 m2
-
15863429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248693 15863429 Nieruchomość położona jest w Sosnowcu, w obrębie dzielnicy Zagórze, w rejonie ulicy Romana Dmowskiego. Obejmuje działki oznaczone numerami geodezyjnymi: 662 o powierzchni 0,0981 ha, 6631 o powierzchni 0,0050 ha i 6632 o powierzchni 0,0821 h...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

265 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1852 m2
-
15862428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27226559 15862428 BURMISTRZ SZCZAWNA-ZDROJU na podstawie ustawy z dnia 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz.U. z 2024 r.poz.1145 ze zm.) oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14.09.2004 r. w sprawie sposobu i trybu pr...

Szczawno-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Szczawno-Zdrój)

136 000 PLN (178 zł/m2)

-
-
766 m2
-
15861766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27211309 15861766 Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.43m2 zlokalizowany w Dzielnicy Rembertów w części Stary Rembertów. Mieszkanie 3-pokojowe, umiejscowione na parterze. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny o pow...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

555 000 PLN (12 907 zł/m2)

3
-
43 m2
-
15856213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27086837 15856213 Nieruchomość zlokalizowana jest w Gliwicach w rejonie ul. Ku Dołom o powierzchni 28868 m² w skład której wchodzi działka nr 44 zapisana w księdze wieczystej GL1G000363568. Bezpośrednie sąsiedztwo od północy, wschodu i zac...

Gliwice (Wójtowa wieś) (Śląskie, gm. Gliwice)

5 900 000 PLN (204 zł/m2)

-
-
28868 m2
-
15856105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27083193 15856105 Działki gruntu położone w Gliwicach w rejonie ul. Starogliwickiej o łącznej powierzchni 10759 m², w skład której wchodzą działki 98, 100 zapisane w księgach wieczystych GL1G000887839, GL1G000462869. Sąsiedztwo stanowią te...

Gliwice (Stare gliwice) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 810 000 PLN (261 zł/m2)

-
-
10759 m2
-
15853712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27054704 15853712 Aukcje (licytacje) w dniu 16 kwietnia 2026 r. na sprzedaż nieruchomości położonych w powiecie brodnickim, woj. kujawsko-pomorskie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza aukcje (licytacje) na sprzedaż nie...

Brodnica (Kujawsko-Pomorskie, gm. Brodnica)

57 700 PLN (22 zł/m2)

-
-
2642 m2
-
15850509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998147 15850509 STAROSTA LUBELSKI REPREZENTUJĄCY SKARB PAŃSTWA Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE PRZY UL. SPOKOJNEJ 9 ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie ewid...

Niemce (Lubelskie, gm. Niemce)

27 711 PLN (50 zł/m2)

-
-
554 m2
-
15845078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26850387 15845078 OGŁOSZENIE Na podstawie przepisów ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.) oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

100 000 PLN (2 778 zł/m2)

-
-
36 m2
-
15840667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26782288 15840667 Nieruchomości położone w Sosnowcu przy ul. Szymanowskiego, obejmuje działki oznaczone numerami geodezyjnymi 28886, 28884, 28899, 288910, 28902. o łącznej powierzchni 1234 m². Działki gruntu o numerach 28886, 28884 zapisane są w księdze wie...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

220 000 PLN (178 zł/m2)

-
-
1234 m2
-
15835495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26715344 15835495 Nieruchomość stanowi działkę gruntu o numerze 2370159 o pow. 0,0598 ha, zapisana w księdze wieczystej KA1T000747604. Nieruchomość jest zlokalizowana w Lędzinach przy ul. Hołdunowskiej. Działka o kształcie nieregularnego p...

Lędziny (Śląskie, gm. Lędziny)

47 840 PLN (80 zł/m2)

-
-
598 m2
-
15835410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26715341 15835410 Nieruchomość stanowi działkę gruntu o numerze 2180157 o pow. 0,0970 ha, zapisanej w księdze wieczystej KA1T000158549. Nieruchomość jest zlokalizowana w Lędzinach w rejonie ul. Hołdunowskiej. Działka o kształcie nieregular...

Lędziny (Śląskie, gm. Lędziny)

97 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
970 m2
-