• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 632

15325662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 15852002 15325662 Do sprzedania 5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Gawra w Ursusie. Usytuowane na 3 i 4 piętrze budynku, bez windy. Powierzchnia mieszkania wynosi 163,62 m.2 i figuruje w Księdze Wieczystej, jednocześnie uwzględnia skosy. Na pierwszym pozi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (9 196 zł/m2)

5
-
163 m2
2005
15891231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27893173 15891231 Na sprzedaż działka rekreacyjna w centrum miasta Sławno, ul. Mickiewicza, 79.000, - PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Sławno. Działka o numerze ewidencyjnym 14067 o powierzchni 4091 m2 wydzielona z działki o numerze e...

Sławno (Zachodniopomorskie, gm. Sławno)

79 000 PLN

-
-
4091 m2
-
15891236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27893170 15891236 Na sprzedaż, dom w zabudowie bliźniaczej, Bierkowo, ul. Sportowa, gm. Redzikowo, 719.000,- PLN Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, położony przy ulicy Sportowej w miejscowości Bierkowo, gmina Redzikowo. ...

Bierkowo (Pomorskie, gm. Słupsk)

719 000 PLN (4 358 zł/m2)

4
1
165 m2
2025
15891232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27893168 15891232 Na sprzedaż, dochodowy biznes nad morzem Słodkie Lenistwo , Przewłoka, ul. Elizy Orzeszkowej, 1.789.000,-PLN Link do filmu: https:youtu.bej6YUyc6rS7A Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni funkcjonujący ośrodek domków letniskowych nad morzem, w od...

Przewłoka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 789 000 PLN (11 181 zł/m2)

12
1
160 m2
2018
15890556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879351 15890556 Na sprzedaż działka budowlana nad morzem (4000 m), Smołdziński Las, gm. Smołdzino, powiat słupski, 139.000,-PLN Link do filmu: https:youtu.be53Yem-YjBYI Na sprzedaż działka budowlana ( teren zabudowy osiedleńczej ) o numerze ewidencyjnym 36...

Smołdziński Las (Pomorskie, gm. Smołdzino)

139 000 PLN

-
-
1508 m2
-
15890555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879348 15890555 Na sprzedaż, apartament nad morzem, Rowy ul. Pensjonatowa, gm. Ustka, 826 895 ,- PLN netto Na sprzedaż luksusowy apartament z tarasem o powierzchni użytkowej 47,99 m2 położony w pierwszej linii brzegowej ( oddany do użytkowania w 2024 roku). Apa...

Rowy (Pomorskie, gm. Ustka)

826 895 PLN (17 594 zł/m2)

2
1
47 m2
2024
15534105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20687650 15534105 Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu w Ursusie przy Urzędzie Dzielnicy i Factory Outlet. Salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie (jedna z przynależną garderobą), 2 pełne łazienki (jedna z wanna wolnostojącą, druga z prysznicem i pralką...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (18 605 zł/m2)

4
-
86 m2
2022
15530872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20626820 15530872 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Rakuszanki w Ursusie. Dwustronne, rozkładowe z oddzielną, widną kuchnią i ustawnymi pokojami, z salonu wyjście na 6 m.2 balkon. Na wyposażeniu pozostają meble, poza TV, biurkiem z salonu i oczywiście rzeczy...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (16 054 zł/m2)

2
-
56 m2
2013
15443543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18676641 15443543 Na sprzedaż, dom wolnostojący z 2 niezależnymi mieszkaniami do wynajęcia nad morzem, Machowinko, gmina Ustka, 1.490.000,-PLN Link do filmu: https:youtu.be3zT_C8aiWZ8 Na sprzedaż dom wolnostojący dwukondygnacyjny z 2 niezależnymi mieszkaniami d...

Machowinko (Pomorskie, gm. Ustka)

1 490 000 PLN (5 519 zł/m2)

5
1
270 m2
1985
15361758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16826400 15361758 Trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu z 2018 r. Piętro 2 w budynku 6-piętrowym. Mieszkanie jest dwustronne, posiada korzystny układ, na który składają się: salon z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z WC i dodatkowego WC i holu....

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 059 000 PLN (16 547 zł/m2)

3
-
64 m2
2018
15274021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 14432992 15274021 Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie położone na ostatnim 10 piętrze apartamentowca, na bliskiej Woli. Jedyny lokal na piętrze (bez jakichkolwiek sąsiadów, obsługiwany jest przez dwie windy). Funkcjonalny rozkład mieszkania. Szafy w zabudow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (24 390 zł/m2)

5
-
123 m2
1997
15217596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 12969195 15217596 Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie niedaleko stacji metra. Dwustronne, słoneczne, ładnie wykończone i bardzo zadbane, od samego początku zamieszkane przez tych samych właścicieli. Ustawny salon, półotwarta kuchnia i loggia od strony patio....

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 060 000 PLN (25 750 zł/m2)

3
-
80 m2
2009