• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 626

15883399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675289 15883399 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Nowoursynowskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,3m2 składa się z:- salonu, - sypialni, - oddzielnej kuchni, - łazienkiPowierzchnia ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

645 000 PLN (16 412 zł/m2)

2
1
39.3 m2
2000
15883373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675051 15883373 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Okólnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynkuRok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 90m2 składa się z:- salon z kominkiem, aneksem kuchennym or...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

979 000 PLN (10 878 zł/m2)

4
1
90 m2
2011
15883369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675048 15883369 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. StrumykowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialn...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (13 404 zł/m2)

2
1
47 m2
2011
15883384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675040 15883384 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Anny GermanBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuNowy budynek (2025) – nowoczesna inwestycja i świeże części wspólneNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,67m2 składa się z:- sa...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (28 927 zł/m2)

2
1
46.67 m2
2025
15883370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675038 15883370 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Puławskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:-salon z wydzieloną częścią wypocz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 095 000 PLN (22 813 zł/m2)

2
1
48 m2
1960
15883371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675036 15883371 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Rembielińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-jasny salon z wyjściem na zad...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

725 000 PLN (19 595 zł/m2)

2
1
37 m2
1972
15882679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27672709 15882679 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. NowolipkiBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej kamienicy bez windyNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,27m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (20 123 zł/m2)

2
1
37.27 m2
1955
15882028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po remoncie | balkon 5m2 | garaż | metro m3 27655447 15882028 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych kosztów położone na osiedlu Metro Art. Dodatkowym atutem jest bliskość planowane...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
1
50 m2
2024
15879092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysoki Standard | Cicha Okolica | Wola | Odolany 27608036 15879092 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli.Mieszkanie o powierzchni: 68.07 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z:- Kuchni otwartej na salon (ok. 7.78 m²)- Salonu (ok. 19.18 m²)- Sypialni (ok. 1...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 520 000 PLN (22 353 zł/m2)

3
1
68 m2
2018
15877783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | wysoki standard | garaż 27578768 15877783 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Wawrzyszewskiej.Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym, nowoczesnym budynku na osiedlu zamkniętym.Na powierzchnię 51,80m2:...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 080 000 PLN (21 176 zł/m2)

2
1
51 m2
2014
15867359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje| Kabaty | metro | wysoki standard 27344457 15867359 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament na Kabatach, 5 minut od metra z dwoma miejscami garażowymi.Na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 104,4 m², zlokalizowane na prestiżowym...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (19 038 zł/m2)

4
1
105 m2
2005
15866819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ursynów | 4 pokoje | metro | do zamieszkania 27330390 15866819 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na Warszawskim Ursynowie przy metrze, gotowe do zamieszkania.Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie, w jednej z n...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (19 286 zł/m2)

4
1
70 m2
1980