• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 632

15895713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27962733 15895713 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122. Mieszkanie, mimo swojej bliskoś...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 667 505 PLN (10 500 zł/m2)

6
2
158.81 m2
2024
15895788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27962732 15895788 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122. Mieszkanie, mimo swojej bliskości do...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 942 710 PLN (10 500 zł/m2)

6
3
185.02 m2
2024
15895707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962716 15895707 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m², położone na Woli przy ul. Pawiej, w kameralnym budynku z 2019 roku o wysokim standardzie wykończenia. Osiedle jest zamknięte, z kontrolą dostępu, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo mieszkańców...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 569 000 PLN (23 845 zł/m2)

2
1
65.8 m2
2019
15889810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wola | Kamienica | Parking | Komórka 27862105 15889810 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli.Mieszkanie o powierzchni: 49 m2 znajduje się na parterze i składa się z:- Niezależnej kuchni ok. (9 m2)- Salonu ok. (14 m2)- Sypiali ok. (15 m2)- Łazienki o...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (16 735 zł/m2)

2
1
49 m2
1952
15887709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3/4 pokoje | po remoncie | park | metro 27791690 15887709 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku przy ul. Turmonckiej.Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Na powierzchnię 66,50m2 składa się :- salon + jadalnia z wyj...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

979 000 PLN (14 833 zł/m2)

4
1
66 m2
1970
15886841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Saska | 2 pokoje | do wprowadzenia 27768802 15886841 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, ciche i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie położone na cenionym Osiedlu Saska. Budynek OsiedleNowoczesny budynek z windą, zlokalizowany na spokojnym i zadbanym osiedlu. Te...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (21 250 zł/m2)

2
1
40 m2
2011
15886622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka | Po remoncie generalnym | Żoliborz 27762923 15886622 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni: 26 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z:- Salonu Sypialni - Kuchni w przejściu - Łazienki Ustawna kawalerka w cichej, ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (23 038 zł/m2)

1
1
26 m2
1960
15885110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
48 m² z widokiem na las | 3 pokoje 27717532 15885110 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować narożne, 3-pokojowe mieszkanie własnościowe spółdzielcze na 2. piętrze osiedla Batorego w Otwocku - z balkonem wprost na las.Przestrzeń i światło: 48 m² jasnego, ustawnego lokalu. Układ na...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

549 000 PLN (11 438 zł/m2)

3
1
48 m2
1973
15884354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27699585 15884354 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. ZielenieckiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- balkon,Mi...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

519 000 PLN (12 975 zł/m2)

2
1
40 m2
1998
15884322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27699041 15884322 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Monteverdiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,91m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (14 709 zł/m2)

2
1
46.91 m2
2021
15884308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698808 15884308 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Akermańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1973NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,2 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-widnej kuchni,-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

560 000 PLN (13 270 zł/m2)

2
1
42.2 m2
1973
15884273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698389 15884273 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. RybałtówBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54m2. Układ: - Salon o powierzchni (21 m²)- Komfortowa sypialnia (12,3 m²)- Oddzielna, widna ku...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

947 000 PLN (17 537 zł/m2)

2
1
54 m2
1996