• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 605

15894794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949005 15894794 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Abrahama BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1984NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56 m2 składa się z:- pokoju dziennego z wyjściem ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (13 911 zł/m2)

3
1
56 m2
1984
15894767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948618 15894767 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bachmackiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65m2 składa się z:-salonu z wyjściem na balkon,-dwóch sypialni,-widn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (18 462 zł/m2)

3
1
65 m2
1960
15894765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948616 15894765 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33m2 składa się z:-salonu z kuchnią-sypia...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

430 000 PLN (13 030 zł/m2)

2
1
33 m2
2003
15894751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948478 15894751 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypial...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

965 600 PLN (14 200 zł/m2)

3
1
68 m2
2014
15894750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948477 15894750 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców na zamkniętym i strzeżonym osiedlu NEPTUN.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,73m2 skład...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

758 000 PLN (13 362 zł/m2)

3
1
56.73 m2
2015
15894733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948361 15894733 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,8m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym,-drugi ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 999 PLN (15 748 zł/m2)

2
1
50.8 m2
2003
15894692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948180 15894692 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,60m2 składa się z:-salonu z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (24 641 zł/m2)

2
1
44.6 m2
2023
15894702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948172 15894702 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Mlądzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 17 piętrze w 17 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,54 m2 składa się z:-salon otwarty na widną k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 326 000 PLN (26 766 zł/m2)

2
1
49.54 m2
2018
15894661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948170 15894661 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Śliskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 13 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 25m2 składa się z:-pokoju dziennego z kuchnią,-ła...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (27 960 zł/m2)

1
1
25 m2
1970
15894701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948167 15894701 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. GajcegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1971NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,9m2 zostało podzielone na 2 niezależne kawalerki, ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (20 243 zł/m2)

2
2
37 m2
1971
15894703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948165 15894703 3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Znanieckiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:- salonu z otwartą kuchnią, - 2 pokoi, - łazienki, - toalety. W mi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (14 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1985
15894700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948164 15894700 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Instalatorów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,01m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 060 000 PLN (19 996 zł/m2)

3
1
53.01 m2
2025