• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 197

15896222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27973194 15896222 OFERTA INWESTYCYJNAPakiet 4 mieszkań - Warszawa Ursynów, ul. PileckiegoAparthotel lokale niemieszkalne o funkcji mieszkalnej Gotowy produkt inwestycyjny z operatorem najmuNajważniejsze informacje* 4 mieszkania po około 37 m² wykończone i wyposażone*...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

704 900 PLN (19 000 zł/m2)

2
-
37.1 m2
2024
15894272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27938173 15894272 Dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze w Żarowie!Mieszkanie do kapitalnego remontu! Na powierzchnię mieszkania ok.54 m2 składają się dwa pokoje, kuchnia, spiżarka, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie dwustronne!W mieszkaniu są okna PCV na p...

Żarów (Dolnośląskie, gm. Żarów)

290 000 PLN (5 370 zł/m2)

2
1
54 m2
1960
15893750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27918972 15893750 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego apartamentu o przestronnym wnętrzu!Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na Przedmieściu Oławskim, w prestiżowej inwestycj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 000 PLN (19 767 zł/m2)

2
1
43 m2
2022
15893595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27915129 15893595 Dom w zabudowie bliźniaczej w samej Świdnicy - świetna lokalizacja!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne oraz część gospodarcza - podpiwniczenie.Na parterze znajduje się część dzienna, gdzie jest:- duży, świetnie doświetlony salon,...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 050 000 PLN (7 000 zł/m2)

4
1
150 m2
1974
15890578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27879787 15890578 Kawalerka w Centrum - gotowa do zamieszkania! Idealne na start lub pod inwestycję!Na powierzchnię mieszkania składa się pokój, kuchnia i łazienka. W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, nowe drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, nowe instal...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

206 000 PLN (9 364 zł/m2)

1
1
22 m2
1939
15870843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441076 15870843 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w okolicach Centrum!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka z wc oraz p...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

449 100 PLN (9 980 zł/m2)

3
-
45 m2
1950
15858525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27150252 15858525 Trzypokojowe, nowoczesne mieszkanie na I piętrze, na zamkniętym osiedlu nieopodal Świdnicy.Osiedle ArkadiaNa powierzchnie mieszkania ok. 69 m2 składa się salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon (z salonu wydzielona część sypialna), dwa poko...

Komorów (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

579 100 PLN (8 393 zł/m2)

3
1
69 m2
2008
15751685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25145766 15751685 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Młodych!Mieszkanie rozkładowe, bardzo słoneczne!Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, toaleta oraz ustawny przedpokój.W mieszkaniu...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

399 900 PLN (6 556 zł/m2)

3
-
61 m2
1980
15740857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24960376 15740857 Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w Rynku!Na powierzchnię mieszkania składa się przestronna kuchnia, salon z wydzieloną jadalnią, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Dużym atutem mieszkania są okna wychodzące na dwie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (6 651 zł/m2)

2
-
63 m2
1800
15735163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24850999 15735163 Dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi, położony w okolicach Krzyżowej!Dom mieszkalny składa się z dwóch poziomów. Na parterze znajduje się kuchnia, dwa duże pokoje, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze i przedpokój. Na tym poziomie pierwo...

Krzyżowa (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

440 000 PLN (4 000 zł/m2)

3
1
110 m2
1939
15896349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27977779 15896349 Dwupokojowe mieszkanie w cichej okolicy w Jaworzynie Śląskiej!Na powierzchnię mieszkania ok. 35 m2 składają się: otwarta kuchnia, dwa pokoje, łazienka z wc oraz otwarty przedpokój. W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, drzwi wewnętr...

Jaworzyna Śląska (Dolnośląskie, gm. Jaworzyna Śląska)

175 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
1
35 m2
1940
15896221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27973195 15896221 OFERTA INWESTYCYJNAPakiet 4 mieszkań - Warszawa Ursynów, ul. PileckiegoAparthotel lokale niemieszkalne o funkcji mieszkalnej Gotowy produkt inwestycyjny z operatorem najmuNajważniejsze informacje* 4 mieszkania po około 37 m² wykończone i wyposażone*...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

704 900 PLN (19 000 zł/m2)

2
-
37.1 m2
2024