• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 195

15896422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27979909 15896422 Wyjątkowa działka budowlana w malowniczym Kobielniku Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1305 m², położona w urokliwej miejscowości Kobielnik, w gminie Wiśniowa. Nieruchomość charakteryzuje się nieregularnym kształtem i lekkim na...

Kobielnik (Małopolskie, gm. Wiśniowa)

130 000 PLN

-
-
1305 m2
-
15896418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczna działka 2500 m2! 27979856 15896418 Duża słoneczna działka z domem murowanym wolnostojącym!DZIAŁKA: Działka do której dojazd od DK to ok. 200m drogą utwardzoną, ma powierzchnię 2500 m², wymiary szerokość ok. 20m, długość ok 120m. Jest w pełni ogrodzona i ma regularny prostokątny kształ...

Tuchom (Pomorskie, gm. Żukowo)

850 000 PLN

-
-
2500 m2
-
15893037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899539 15893037 Mieszkanie w atrakcyjnej okolicy na sprzedaż! Oferujemy Państwu mieszkanie na nowoczesnym osiedlu i z bogatą infrastrukturą. Trzy jasne pokoje, duża kuchnia i osobne WC pozwalają wygodnie funkcjonować wieloosobowej rodzinie. Podkreślić należ...

Odolanów (Wielkopolskie, gm. Odolanów)

349 000 PLN (5 132 zł/m2)

3
1
68 m2
1989
15888573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27816892 15888573 Wyjątkowa okazja! Do kupienia dom w Centrum Mikstatu. Standardowy dom z dużym ogrodem, osobnym garażem i budynkiem gospodarczym. Położony w atrakcyjnej lokalizacji dom dla całej rodziny może być oddany w Twoje ręce od zaraz. Na parterze trzy...

Mikstat (Wielkopolskie, gm. Mikstat)

450 000 PLN (3 913 zł/m2)

5
1
115 m2
-
15886265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27751279 15886265 Podstawowe zalety: idealna cisza, taras balkon (6,52 m2), dwustronny, wysoki, cichy i słoneczny apartament, miejsce postojowe, duża komórka lokatorska, bardzo dobra lokalizacja w Eko-Parku. Tylko u mnie. Oferta na wyłączność.Wyjątkowy, idealnie cich...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (25 961 zł/m2)

3
1
77 m2
2005
15884276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27698534 15884276 Sprzedaż, nieruchomość gruntowa, działka budowlana, Czekanów. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 927 m2., usytuowana w bardzo spokojnej lokalizacji w Czekanowie, bezpośrednie sąsiedztwo stanowi nowa zabudowa jednorodzinna ...

Czekanów (Czekanów) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

265 000 PLN

-
-
927 m2
-
15882167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27657998 15882167 Dom na sprzedaż, gotowy dochód, okazja inwestycyjna, parter, 3 mieszkania gotowe pod wynajem. KOSZTY POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY. Zapraszam na wirtualny spacer https:tour.giraffe360.com046a94d935bd4f12b5dd613d81ae5580 Szukasz nieruc...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

690 000 PLN (5 000 zł/m2)

6
1
138 m2
-
15871682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27473330 15871682 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej i cenionej części miasta-Os. Zacharzew (osiedle domów jednorodzinnych) w Ostrów Wielkopolski przy ul. Chłopickiego. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: -powierzchnia działki: 401 mkw -powierzchn...

Ostrów Wielkopolski (Os. zacharzew) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

695 000 PLN (5 346 zł/m2)

5
1
130 m2
2026
15864662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27271874 15864662 Nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim z rynku wtórnego. Lokal posiada przestronny pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Układ mieszkania stwarza możliwość zaaranżowania ścianek działowych, wyodrębniając przedpokój albo sypialniękuchnię. ...

286 350 PLN (8 422 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15848265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26935198 15848265 Na sprzedaż działka inwestycyjno- budowlana o powierzchni 2338 mkw w atrakcyjnej lokalizacji z możliwością podziału na dwie części.Działka położona w miejscowości Komorów - wieś, powiat pruszkowski. Dojazd z centrum Warszawy Alejami Jerozolimskimi or...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 520 000 PLN

-
-
2338 m2
-
15830903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z dużym potencjałem w super cenie 26682489 15830903 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYMożliwość własnej aranżacji - właściciel pozostawił wnętrze w stanie deweloperskim Projekt w cenie - gotowa wizja eleganckieg...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

949 000 PLN (13 000 zł/m2)

4
-
73 m2
2025
15819826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26643432 15819826 Na sprzedaż działka budowlana - Sadowie, okolica Ostrów Wielkopolski pow 774 mkw. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 774 mkw., położona w miejscowości Sadowie, w bardzo spokojnej i zielonej okolicy, blisko Ostrowa Wielkopolskiego oraz ...

Sadowie (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

108 360 PLN

-
-
774 m2
-