• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 62 853

15810603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26414488 15810603 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,67 m², zlokalizowane na 4.piętrze w pięciopiętrowym budynku z 2011r. w inwestycji osiedle 3 kolory, Bieżanów Nowy. Na powierzchnię ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

790 000 PLN (14 906 zł/m2)

3
-
53 m2
2011
15802237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26258551 15802237 Okazja cenowa!! 3-pok mieszkanie do odświeżenia i własnej aranżacji ul. Na Zakolu Wisły widok na bulwar Wiślany Oferta tylko dla klientów gotówkowych mamy klucze do nieruchomości Do sprzedaży oferuję 3-pok. mieszkanie ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

829 000 PLN (13 590 zł/m2)

3
-
61 m2
2016
15778721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755786 15778721 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 78 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 25...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
84 m2
-
15753811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25215198 15753811 BARDZO ŁADNE 2-POKOJOWE Z PIĘKNYM KAMERALNYM OGRODEM WOLA JUSTOWSKA LOKALIZACJA, BUDYNEK Mamy przyjemność zaprezentować bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 51,54 m2, położone na parterze budynku przy ulicy Ni...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 030 000 PLN (20 196 zł/m2)

2
-
51 m2
2004
15750072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25117058 15750072 PRZESTRONNY, ATRAKCYJNY DOM NA DZIAŁCE W POBLIŻU LASU WOLSKIEGO W WYJĄTKOWYCH PRZEGORZAŁACH LOKALIZACJA, DZIAŁKA Prezentujemy bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży wolnostojącego domu, położonego na 4,75 ar działce w bardzo spokojne...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 499 000 PLN (10 865 zł/m2)

9
3
230 m2
1988
15718708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24556011 15718708 WOLNOSTOJĄCY, SŁONECZNY DOM NA WIDOKOWEJ DZIAŁCE LOKALIZACJA Prezentujemy bardzo ładny, przestronny dom położony w Dobranowicach. Wieś Dobranowice położona jest w południowej części Pogórza Wielickiego. Leży 6 km na połudn...

Dobranowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 650 000 PLN (7 500 zł/m2)

6
3
220 m2
2014
15710067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24369839 15710067 KLIMATYCZNE 2-POKOJOWE Z DWOMA BALKONAMI, MIEJSCEM GARAŻOWYM, KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W KAMERALNYM BUDOWNICTWIE LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy ładne, bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 48,30 m2, położone n...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

695 000 PLN (14 479 zł/m2)

2
-
48 m2
2002
15708219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24337588 15708219 Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment skrajny) funkcjonujący jako pensjonat, położony w popularnej nadmorskiej miejscowości Pobierowo. W odległości ok. 200 m zejście na plażę!NIERUCHOMOŚĆ:Budynek o powierzchni u...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 649 000 PLN (6 869 zł/m2)

12
10
240.05 m2
1995
15707636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24324696 15707636 Jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią w zielonej okolicy - idealne dla rodziny lub jako inwestycja. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74 m², usytuowane na 3 piętrze niskiego, ocieplonego bloku przy ul. Zawodz...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

938 000 PLN (12 676 zł/m2)

3
-
74 m2
1994
15690946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24009161 15690946 Oferujemy Państwu do sprzedania, wyjątkową pod wieloma względami nieruchomość, na którą składają się: - Atrakcyjna działka o powierzchni 3700 m2, jest ogrodzona, zagospodarowana, z ogrodem. Wymiary działki: 36 m szerokości od frontu i 112 m ...

Karniowice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

1 499 000 PLN (5 721 zł/m2)

6
2
262 m2
1993
15669477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23613016 15669477 KOKOTÓW GMINA WIELICZKA BLISKO KRAKOWA !! DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ DO ODŚWIEŻENIA LUB REMONTU W ZALEŻNOŚCI OD DECYZJI I POTRZEBY PRZYSZŁEGO NABYWCY Dom w typu bliźniak z potencjałem! Budynek położony je...

Kokotów (Małopolskie, gm. Wieliczka)

929 000 PLN (5 049 zł/m2)

6
3
184 m2
2008
15667679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23607772 15667679 ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ W PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość z zabudowie szeregowej, położoną przy ulicy Grochowskiej na prestiżowym Osiedlu Oficerskim. Doskonała lokalizacja; do Ronda M...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 700 000 PLN (14 859 zł/m2)

6
3
249 m2
1981