• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 62 849

15490041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19732035 15490041 Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,1419 ha, Ostrów Wielkopolski, Os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze - Zębców w Ostrowie Wielkopolskim. To wyjątkowa okazja na...

Ostrów Wielkopolski (Zębców) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

249 000 PLN

-
-
1419 m2
-
15490048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19732031 15490048 Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,1581 ha, Ostrów Wielkopolski, Os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze - Zębców w Ostrowie Wielkopolskim. To wyjątkowa okazja na...

474 300 PLN

-
-
1581 m2
-
15473564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19365863 15473564 Sprzedaż, nieruchomość inwestycyjna, kamienica, Ostrów Wielkopolski ul. Raszkowska, centrum, cena ofertowa 1 850 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa murowana kamienica zlokalizowana w samym sercu Ostrowa Wielkopolskiego przy skrzyżowaniu głównych szla...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

1 850 000 PLN (3 114 zł/m2)

12
1
594 m2
1900
15373068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17066972 15373068 Działka budowlana o powierzchni 880 mkw w Gołubiu, Powiat Kartuski. Marzysz o domu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w miejscu z wygodnym dojazdem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż ostatnia dostę...

Stężyca (Pomorskie, gm. Stężyca)

195 000 PLN

-
-
880 m2
-
15275209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14457797 15275209 Sprzedaż, działka budowlana, Huta, Gmina Odolanów, o pow 2900m2. Malowniczo położona działka w spokojnym cichym terenie i otoczeniu zieleni w miejscowości Huta, Gmina Odolanów kOstrowa Wielkopolskiego. Dojazd do miasta Ostrów zajmuje nie więcej ...

Odolanów (Huta) (Wielkopolskie, gm. Odolanów)

217 500 PLN

-
-
2900 m2
-
15239399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13551149 15239399 Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Zawady, gmina Kowiesy, województwo łódzkie. Powierzchnia działki: 2771 m2. Ta wyjątkowa działka o kształcie trójkąta i wymiarach: od wjazdu około 60 metrów, szerokości 80 metrów i długości 10...

Zawady (Łódzkie, gm. Kowiesy)

150 000 PLN (54 zł/m2)

-
-
2771 m2
-
15223527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13149009 15223527 Ostrów Wielkopolski, niezabudowana działka budowlana, teren budowlany, nieruchomość gruntowa o pow 2500 m2 - możliwość podziału na dwie działki 1250 m2. Jeśli myślisz zamieszkaniu na spokojnym osiedlu na działce z dużą ilością zieleni i starodrz...

Ostrów Wielkopolski (Parcele zacharzewskie) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

800 000 PLN

-
-
2500 m2
-
14586609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 32634 14586609 Działka budowlana, Ostrzeszów Pustkowie, sprzedaż. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Ostrzeszów Pustkowie o powierzchni 5338 m2., szeroka od frontu około 156 m., głęboka z racji swojego kształtu od 31 do 38 m. Nieruchomość ...

Ostrzeszów-Pustkowie (Wielkopolskie, gm. Ostrzeszów)

179 000 PLN

-
-
5338 m2
-
13448475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 32604 13448475 Droga krajowa DK 11, sprzedaż, działka inwestycyjna, usługowa, teren inwestycyjny, komercyjny, powierzchnia 8993 m2. Nieruchomość komercyjna zlokalizowana przy trasie krajowej bezpośrednio przy skrzyżowaniu z drogą gminną. Nieruchomość stanowi g...

Przygodzice (Droga krajowa dk 11) (Wielkopolskie, gm. Przygodzice)

989 230 PLN

-
-
8993 m2
-
15897040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok.|Blisko plaży Babie Doły Generalny Remont 27993007 15897040 Komfortowe mieszkanie z trzema samodzielnymi pokojami. Mieszkanie słoneczne, jasne i funkcjonalne znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu położonym blisko lasu i morza. Mieszkanie po  generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania.Pomieszczenia- salo...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

619 000 PLN (11 679 zł/m2)

3
1
53 m2
1980
15897038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pok.| Wysoki standard | Hala garaż 27993005 15897038 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w dzielnicy MorenaPiecki-Migowo przy ul. Myśliwskiej łączy komfort codziennego życia z zielonym, spokojnym otoczeniem, którego dziś szuka coraz więcej osób. Słoneczny salon, duży dwustronny taras z wido...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (15 196 zł/m2)

2
1
46 m2
2004
15895698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27963001 15895698 Drodzy klienci,Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej położonej w spokojnej, zielonej części Nowego Prażmowa. To miejsce, w którym tempo codzienności wyraźnie zwalnia, a cisza i otaczająca przyroda tworzą idealne warunki d...

Nowy Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

249 000 PLN

-
-
1200 m2
-